Dry Scalp Treatment - Olej na suchou pokožku hlavy

0 hodnocení
Dry Scalp Treatment - Olej na suchou pokožku hlavy
1 060.00Kč (1)
2 355.56Kč / 100ml
Moroccanoil Dry Scalp Treatment je profesionální ošetření pro boj proti suché, šupinaté pokožce ... Více informací

1 060.00Kč (1)
2 355.56Kč / 100ml

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
499715

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Moroccanoil Dry Scalp Treatment je profesionální ošetření pro boj proti suché, šupinaté pokožce hlavy. Pomáhá zmírnit podráždění, zlepšit oběh a ošetřit vlasové folikuly v kořínku a povzbudit lesklé, lesklé vlasy, které vypadají a působí zdravěji.

 • tab tips Návod k použití
  Rozdělte suché vlasy na čtyři části a naneste 3-6 kapek kondicionéru přímo na pokožku hlavy každé části.
  - Masírujte pokožku hlavy a nechte působit 5-10 minut.
  - Projděte si distribuci produktu. Opláchněte.
  - Umyjte vlasy šamponem a kondicionérem Moroccanoil vhodným pro váš typ vlasů.
  - Zpočátku používejte jednou týdně, poté méně často, jak se pokožka hlavy zlepšuje
 • tab ingredients Složky
  Triglycéride caprylique / caprique, huile de noyau d'Argania Spinosa, triéthylhexanoïne, carbonate de dicaprylyle, Brassica Campestris Sterols, alcool cétéarylique, huile de Lavandula hybrida, huile de Pelargonium Graveolens, acétate de tocophéryle, tocophérol, acide salicylique, citral, citronellol, linalol, géraniol, limonène.
 • Recenze

Moroccanoil je spojován s úspěchem, inovací a úsilím o vytvoření vysoce účinných přípravků na bázi oleje MOROCCANOIL. Všechno to začalo ikonickou úpravou Moroccanoil Treatment, ze které se vyvinula celá řada produktů pro péči o vlasy a tělo.