Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit

Dárkové sady

Výběr správného dárku, který obdarovaného nejenže potěší, ale zároveň pro něj bude praktický, je občas oříšek. Sázku na jistotu představuje kosmetická dárková sada s nádechem luxusu. Stačí se rozhodnout, jestli zvolíte přípravky do koupele, cestovní set nebo třeba adventní kalendář.
V nabídce na vás čekají krásně zabalené dámské i pánské dárkové sady.



38 Položky
  • SHISEIDO

    Les Essentiels Solaires

    Sada opalovacích přípravků
    50 ml + 30 ml

    489,00 Kč

    978.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    750,00 Kč

    -34%

    1
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Dárková sada S
    50ml+50ml+20ml+70ml

    640,00 Kč

    336.84 Kč / 100ml

    14
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Dárková sada M
    200ml+200ml+70ml+15ml

    940,00 Kč

    229.27 Kč / 100ml

    4
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Dárková sada S
    50ml+50ml+70ml+70ml

    640,00 Kč

    266.67 Kč / 100ml

    8
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Cestovní sada
    50 ml + 125 g + 70 ml

    495,00 Kč

    396.00 Kč / 100g

    12
  • RITUALS

    100ml+125g+15ml+200ml

    940,00 Kč

    213.64 Kč / 100ml

    10
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Dárková sada M
    200ml+125g+140g+100ml

    940,00 Kč

    166.37 Kč / 100ml

    10
  • RITUALS

    50 ml + 125 g + 70 ml

    495,00 Kč

    396.00 Kč / 100g

    12
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Cestovní sada
    50 ml + 125 g + 70 ml

    480,00 Kč

    384.00 Kč / 100g

    7
  • RITUALS

    140g+ 100ml+125g+200ml

    940,00 Kč

    166.37 Kč / 100ml

    2
  • 940,00 Kč

    170.91 Kč / 100ml

    5
  • RITUALS

    75ml+50ml+20ml+70ml

    640,00 Kč

    297.67 Kč / 100ml

    4
  • RITUALS

    20ml+70ml+50ml+50ml

    640,00 Kč

    336.84 Kč / 100ml

    4
  • Hot on social

    RITUALS

    50ml +40ml

    260,00 Kč

    288.89 Kč / 100ml

    40
  • 750,00 Kč

    441.18 Kč / 100ml

    82
  • Pouze online

    FOREO

    PEACH™ 2 Set

    Sada pro trvalé odstranění chloupků IPL
    1 kusy + 100 ml

    10 290,00 Kč

    4 573.33 Kč / 100g

    Žádné recenze

  • Hot on social

    SOL DE JANEIRO

    50 ml + 90 ml + 30 ml

    760,00 Kč

    447.06 Kč / 100ml

    1062
  • Novinka

    SOL DE JANEIRO

    Bom Dia Bright™ Jet Set

    Sada péče o tělo
    90 ml + 50 ml + 30 ml

    750,00 Kč

    441.18 Kč / 100ml

    553
  • Novinka

    SEPHORA FAVORITES

    8 produkty

    839,00 Kč

    390.23 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 690,00 Kč

    -50%

    2
  • FIRST AID BEAUTY

    FAB Faves Trio

    Dárková sada
    3 x 56,7 g

    820,00 Kč

    455.56 Kč / 100ml

    5
  • SOL DE JANEIRO

    Bum Bum Jet Set

    Sprchový set
    30ml + 50ml + 90ml

    760,00 Kč

    447.06 Kč / 100ml

    499
  • Novinka

    SOL DE JANEIRO

    Body & Sol

    Sada hydratačního mléka a parfémované mlhy
    400 ml + 90 ml

    1 050,00 Kč

    214.29 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Novinka

    SEPHORA COLLECTION

    BATH & BODY SET

    Sada do koupele a na tělo, cukrová hůlka a ojíněná borovice
    3 ks

    850,00 Kč

    Žádné recenze

  • Novinka

    RITUALS

    Homme

    dárková sada S
    50ml+50ml+70ml

    495,00 Kč

    707.14 Kč / 100ml

    Žádné recenze

Viděli jste 24 produktů z 38

Kosmetické dárkové sady

Kosmetické dárkové sady mají mnoho podob a hodí se pro každého. Mohou být luxusní a rozmazlující, ale i ryze praktické. Šampon a mýdlo přece potřebuje každý.

Tipy na dárky pro muže

Základní dárková sada pro muže se skládá z pánské vůně a sprchového gelu ze stejné kolekce. Pány potěší také přípravky k péči o vousy , jako je pěna na holení nebo peeling podporující růst vousů.

Tipy na dárky pro ženy

Kosmetické dárkové sady pro ženy mají mnoho podob. Kromě kosmetiky obsahují i užitečné zkrášlující doplňky. Dejte své obdarované příležitost k objevování voňavých přípravků do koupele, krémů a jiných beauty trendů.

Kosmetický adventní kalendář

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s kosmetickým adventním kalendářem, který se skládá z 24 miniatur oblíbených produktů. Nechte se rozmazlovat špičkovou kosmetikou

Dárkový poukaz SEPHORA: železná jistota

Pokud tápete nebo se bojíte, že to zkrátka netrefíte, udělejte svým blízkým radost dárkovou kartou SEPHORA v hodnotě 500, 1 000 nebo 2 500 Kč.

Například: name@example.com