Zadejte název produktu, značky...

Smyslná záležitost

Good vibes only

Harmonický soulad těla a mysli je závislý také na intimním potěšení. Jsme si toho vědomi, a proto představujeme zcela novou kategorii produktů, nabízíme intimní hračky, masážní přístroje a další produkty věnované smyslnosti a intimní pohodě. Co lze získat? Trochu smělosti, velké potěšení a zvýšené sebevědomí, to vše s úžasným pocitem!

Good vibes only

Harmonický soulad těla a mysli je závislý také na intimním potěšení. Jsme si toho vědomi, a proto představujeme zcela novou kategorii produktů, nabízíme intimní hračky, masážní přístroje a další produkty věnované smyslnosti a intimní pohodě.

Co lze získat? Trochu smělosti, velké potěšení a zvýšené sebevědomí, to vše s úžasným pocitem!

Read more

FAQ

Berte to jako novou a příjemnou intimní revoluci - intimní hračky a další intimní produkty se pomalu, ale jistě stávají běžnou záležitostí a samy sebe zvou do vašich domovů, aby vylepšili váš intimní život bez tabu. Sephora vás na této cestě bude podporovat a pomáhat vám objevovat nové značky a nové produkty, které splní všechny vaše touhy.

Intimní potěšení je jedinečný stav pohody, kterého dosáhnete prostřednictvím vašeho těla. Může být stimulováno - vámi nebo někým jiným - vzrušením určitých částí vašeho těla hlazením, polibky atd…. ale také používáním intimních hraček a dalších intimních produktů.

Používání intimní hračky, a zejména masážního přístroje, přináší nespočet výhod. V první řadě vám pomůže lépe poznat vlastní tělo a potěšení, které z něj můžete mít. Pomáhá vám také dosáhnout intimního uspokojení, snižuje stres a napětí a dokonce může okořenit váš vztah. Tolik důvodů proč ho vyzkoušet!

Během intimního styku někdy přirozené zvlhčení vašeho těla nestačí. To může způsobit nepříjemné pocity a někdy dokonce i bolest. Osobní lubrikant řeší tento problém přidáním vrstvy hydratace, což vede k většímu potěšení a lepšímu intimnímu životu. Může být také používán pro každodenní péči, zejména proti boji s nepříjemným suchem intimních partií. A v neposlední řadě tvoří perfektní duo s vašim masážním přístrojem, usnadňuje jeho používání a zvyšuje vaše potěšení.

Masážní oleje zjemňují a vyživují pokožku a zároveň podporují její pružnost. V závislosti na složkách, z kterých je vyroben, olej může být stejně bohatý na minerály a vitamíny jako na ostatní prospěšné živiny. Lubrikační, lehce parfémované nebo plnohodnotné afrodiziakum: je pouze na vás, abyste našli ten Váš!

Dermatologicky testované produkty zaručují, že nebudou mít žádné nežádoucí vlivy na vaši pokožku. Všechny produkty, které Sephora nabízí, jsou pečlivě vybrané a jsou pro pokožku bezpečné. Zároveň vám nabízejí maximální potěšení.

Endokrinní disruptor je chemická látka, která může být přírodního nebo syntetického původu. Když se dostane do kontaktu s vaším tělem, může narušit správnou funkci endokrinního systému nebo buněk a orgánů zapojených do produkce hormonů. Sloučeniny, jako bisfenol A (BPA) a ftaláty, nebo chemické produkty jako pesticidy, jsou všechny silné endokrinní disruptory. Intimní produkty, které Sephora nabízí, neobsahují žádné endokrinní disruptory.