Rutina pro dokonalý
make-up.

Tajemství božsky vypadající pleti? Přirozená, zářivá pleť bez nedokonalostí a známek únavy. Líčení, které vydrží po celý den... a dokonce během celého večera. Abyste pokaždé dosáhli dokonalého výsledku, je třeba provést tři klíčové kroky: zaprvé sjednotit tón pleti vhodnou podkladovou bází, zadruhé odstranit případné nedostatky pomocí korektoru a nakonec vzhled zafixovat pomocí pudru. Podívejme se podrobněji na produkty pro všechny typy pleti a všechny finanční možnosti.


Rutina pro dokonalý
make-up.

Tajemství božsky vypadající pleti? Přirozená, zářivá pleť bez nedokonalostí a známek únavy. Líčení, které vydrží po celý den... a dokonce během celého večera.

Abyste pokaždé dosáhli dokonalého výsledku, je třeba provést tři klíčové kroky: zaprvé sjednotit tón pleti vhodnou podkladovou bází, zadruhé odstranit případné nedostatky pomocí korektoru a nakonec vzhled zafixovat pomocí pudru. Podívejme se podrobněji na produkty pro všechny typy pleti a všechny finanční možnosti.

číst více

Jak dosáhnout perfektního líčení?

Krok 1

Sjednocení


Pokud máte suchou pleť, zvolte tekutou podkladovou bázi se zářivým nádechem. Pokud je vaše pleť spíše mastná, zvolte matující produkt se sametovým nádechem.

Krok 2

Krytí


Pro nanášení korektoru máte dvě možnosti: můžete použít prst nebo štětec; důležité je pamatovat si: roztírat, roztírat, roztírat! Vždy volte odstín o něco světlejší, než je tón vaší pleti.

Krok 3

Fixace


Pudr se používá k matování a fixaci, je nezbytný, pokud chcete dosáhnout dokonalého a profesionálního vzhledu pleti. Nanášejte ho velkým štětcem, začněte od vnitřní strany obličeje a rozetřete směrem ven.