Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit

Barvené & zesvětlené

Vlasy, které jsou citlivější následkem barvení, si zaslouží pozornost. Pečujte o ně pomocí masky nebo šamponů na barvené vlasy, aby se barva chránila a udržela, vlasy samy byly pružné a dobře vyživené.



52 Položky
  • Novinka

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Mask

    Maska pro intenzivní lesk barvených vlasů
    200 ml

    1 100,00 Kč

    550.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Novinka

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Cleanser

    Šetrný šampon, který chrání barvu vlasů
    300 ml

    780,00 Kč

    260.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Novinka

    AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Conditioner

    Kondicionér na dodání lesku, který chrání barvu vlasů
    250 ml

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • GHD

    Rehab

    Ošetření bez oplachování
    95ml

    990,00 Kč

    785.71 Kč / 100g

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    SEPHORA

    Šampon pro lesk a ochranu barvy (250 ml)

    370,00 Kč

    148.00 Kč / 100ml

    25
  • Již od

    300,00 Kč

    261.54 Kč / 100ml

    539

    K dispozici v 2 variantách

  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    50+50+20ml

    2 000,00 Kč

    1 666.67 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Již od

    530,00 Kč

    2 180.00 Kč / 100ml

    60

    K dispozici v 2 variantách

  • K18

    Damage Shield pH Protective Shampoo

    Posilujicí šampon na vlasy
    250 ml

    1 050,00 Kč

    420.00 Kč / 100ml

    1172
  • OUAI

    Hair Gloss

    Péče o vlasy
    177 ml

    970,00 Kč

    548.02 Kč / 100ml

    2405
  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    1 010,00 Kč

    505.00 Kč / 100ml

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    1 230,00 Kč

    492.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • BUMBLE AND BUMBLE

    150 ml

    1 010,00 Kč

    673.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    950,00 Kč

    380.00 Kč / 100ml

    1
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Rich

    Bezoplachový přípravek
    150 ml

    1 010,00 Kč

    673.33 Kč / 100ml

    2
  • KERASTASE

    Blond Absolu

    Serum s 2% kyselinou hyaluronovou
    50 ml

    1 420,00 Kč

    2 840.00 Kč / 100ml

    142
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Seaweed Shampoo

    Šampon na vlasy
    250 ml

    910,00 Kč

    364.00 Kč / 100ml

    477
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Seaweed Scalp Scrub

    Vlasový peeling
    200 ml

    1 290,00 Kč

    645.00 Kč / 100ml

    359
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Seaweed

    Bezoplachová stylingová péče
    150 ml

    1 010,00 Kč

    673.33 Kč / 100ml

    308
  • BUMBLE AND BUMBLE

    200 ml

    970,00 Kč

    485.00 Kč / 100ml

    320
  • MOROCCANOIL

    Colour Care Conditioner

    Kondicionér pro barvené vlasy
    250 ml

    770,00 Kč

    308.00 Kč / 100ml

    319
  • MOROCCANOIL

    Shampooing Soin Couleur

    Šampon pro barvené vlasy
    250 ml

    740,00 Kč

    296.00 Kč / 100ml

    679
  • Novinka

    HAIR RITUEL BY SISLEY

    200 ml

    2 490,00 Kč

    1 245.00 Kč / 100ml

    5
  • KERASTASE

    Chroma Absolu

    Posilující kondicionér
    200 ml

    1 010,00 Kč

    505.00 Kč / 100ml

    464

Viděli jste 24 produktů z 52

Milujeme barevné vlasy i pramínky, ale jen když jsou vlasy zdravé! Barvení vlasy vysušuje, proto se vyhýbejte agresivním šamponům a volte raději péči určenou pro barvené vlasy: ultra hydratační šampon, regenerační masku na vlasy, vyživující krém na barvené vlasy. Jakmile jsou hydratované, vrací se barveným vlasům třpyt i poddajnost. K regeneraci vlasového vlákna, které prošlo barvením, použijte ochrany proti slunci ve spreji.

Například: name@example.com