Po opalování

Pokud si chcete udržet své opálení a zároveň ulevit své pokožce, neobejdete se bez péče po opalování, která ji vyživí a osvěží po dlouhém dni stráveném na slunci. Aktivní látky cíleně udržují opálení, zabraňují stárnutí pokožky a do hloubky ji hydratují. Sephora nabízí ty nejúčinnější krémy po opalování, se kterými rozhodně nešetřete!



12 Položky
  • CLARINS

    SUNCARE AFTERSUN

    maska na obličej
    100ml

    593,00 Kč

    593.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    850,00 Kč

    -30%

    Žádné recenze

  • 689,00 Kč

    459.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    990,00 Kč

    -30%

    Žádné recenze

  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Gel po opalování
    200 ml

    Již od

    415,00 Kč

    207.50 Kč / 100ml

    1

    K dispozici v 2 variantách

  • DIOR

    Dior Solar The After-Sun Balm

    Balzám po opalování
    150 ml

    985,00 Kč

    656.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 104,00 Kč

    Žádné recenze

  • LANCASTER

    After Sun Balm

    Balzám po opalování
    200 ml

    649,00 Kč

    324.50 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    692,00 Kč

    -6%

    Žádné recenze

  • LANCASTER

    Golden Tan Maximizer

    Mléko po opalování
    125 ml

    Již od

    688,00 Kč

    550.40 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    860,00 Kč

    -20%

    4

    K dispozici v 2 variantách

  • LANCASTER

    Golden Tan Maximizer

    Olej po opalování
    150 ml

    728,00 Kč

    485.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    736,00 Kč

    -1%

    2
  • Pouze online

    DR IRENA ERIS

    400 ml

    920,00 Kč

    230.00 Kč / 100ml

    1
  • Pouze online

    990,00 Kč

    495.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CLARINS

    Suncare After Sun Balm

    Krém po opalování
    150 ml

    629,00 Kč

    419.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    850,00 Kč

    -26%

    8
  • Pouze online

    DR IRENA ERIS

    75 ml

    840,00 Kč

    1 120.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    SEPHORA COLLECTION

    Maska na hýždě nebo dekolt

    Tělová maska po opalování
    1 ks

    180,00 Kč

    1

Viděli jste 12 produktů z 12

Po intenzivním opalování nebo dni na pláži nezapomeňte tělo ošetřit krémem po opalování! Pokožka potřebuje hydrataci, ochranu a zklidnění, které vhodná péče po opalování přináší. U citlivé nebo suché pokožky dejte přednost ultra vyživujícím olejům a balzámům po opalování, například tělový samoopalovací produkt ve skříni! Krásné opálení vydrží až měsíc. Uchovejte si dokonalý tón pleti ještě dlouho po skončení dovolené.

Například: name@example.com