Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit

Holení

Aby každé holení proběhlo hladce, bez podráždění a zarůstajících vousů, udělejte si v koupelně místo na gel či olej na holení, který pokožku zvlhčí a zajistí hladký skluz břitů. Nezbytným kouskem v mužském kosmetickém arzenálu je také voda po holení. Pokožku hydratuje, zklidňuje a lehce parfemuje. Pokud si pěstujete plnovous, pořiďte si na něj šampon a zjemňující olej na vousy.



35 Položky
  • 489,00 Kč

    652.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    990,00 Kč

    -50%

    Žádné recenze

  • Exkluzivně

    840,00 Kč

    1 318.68 Kč / 100g

    286
  • HUGO BOSS

    Boss The Scent For Him

    Voda po holení
    100 ml

    2 250,00 Kč

    2 250.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CHANEL

    BLEU DE CHANEL

    Fragranced Hair Care
    90 ml

    2 390,00 Kč

    2 390.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CHANEL

    ALLURE HOMME SPORT

    Lotion Po Holení
    100 ml

    1 990,00 Kč

    1 990.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CHANEL

    ALLURE HOMME

    Lotion Po Holení
    100 ml

    1 990,00 Kč

    1 990.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • DOLCE & GABBANA

    K Beard Oil

    Olej na vousy
    25 ml

    990,00 Kč

    3 960.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • CHANEL

    BLEU DE CHANEL

    Hydratační Krém 3-V-1
    90ml

    2 070,00 Kč

    2 300.00 Kč / 100ml

    1
  • RITUALS

    Homme Shave Cream

    Refill Náhradní náplň pro krém na holení
    250 ml

    349,00 Kč

    139.60 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    510,00 Kč

    -31%

    Žádné recenze

  • RITUALS

    Homme Shave Cream

    Krém na holení
    250 ml

    399,00 Kč

    159.60 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    580,00 Kč

    -31%

    Žádné recenze

  • RITUALS

    Homme Beard Shaper

    Prostředek pro styling vousů
    30 ml

    349,00 Kč

    1 163.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    510,00 Kč

    -31%

    2
  • CLARINS

    Men Smooth Shave

    Gel na holení bez alkoholu
    150 ml

    530,00 Kč

    353.33 Kč / 100ml

    1
  • CLARINS

    ClarinsMen

    Zklidňující gel po holení
    75 ml

    719,00 Kč

    958.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    970,00 Kč

    -25%

    Žádné recenze

  • DIOR

    125 ml

    949,00 Kč

    759.20 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 590,00 Kč

    Žádné recenze

  • RITUALS

    Homme

    Pěna na holení
    150 ml

    Již od

    159,00 Kč

    79.50 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    240,00 Kč

    -33%

    1

    K dispozici v 2 odstínech

  • RITUALS

    100 ml

    429,00 Kč

    429.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    620,00 Kč

    -30%

    3
  • RITUALS

    Homme

    Olej na vlasy a vousy
    30 ml

    Již od

    349,00 Kč

    1 163.33 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    510,00 Kč

    -31%

    1

    K dispozici v 2 odstínech

  • BIOTHERM

    Basics After Shave Emulsion

    Zklidňující emulze
    75 ml

    959,00 Kč

    1 278.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 450,00 Kč

    -33%

    Žádné recenze

  • DIOR

    Sauvage After Shave Balm

    Balzám po holení
    100 ml

    1 790,00 Kč

    1 790.00 Kč / 100ml

    4
  • CHANEL

    ALLURE HOMME SPORT

    Balzám po holení
    100 ml

    1 750,00 Kč

    1 750.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • 1 450,00 Kč

    4 833.33 Kč / 100ml

    5
  • 2 150,00 Kč

    2 150.00 Kč / 100ml

    1
  • DIOR

    Fahrenheit

    Voda po holení
    Flakon 100 ml

    2 150,00 Kč

    2 150.00 Kč / 100ml

    Žádné recenze

    K dispozici v 2 variantách

Viděli jste 24 produktů z 35

Jakou kosmetiku si pořídit k péči o vousy

Vousy a okolní pokožku před holením důkladně očistěte od kožního mazu a nečistot pomocí přípravku na čištění pleti. Pokud vás trápí zarůstání chloupků, začněte holení exfoliací neboli peelingem, který zbaví pleť odumřelých kožních buněk a uvolní cestu i slabým vousům.

Během úpravy: pěna, gel nebo olej na holení

Pěnu nebo gel na holení používejte při holení žiletkou nebo elektrickým holicím strojkem určeným k použití namokro. Břit díky přípravku lehce klouže po pokožce a minimalizuje její dráždění.

Po úpravě: voda po holení

Po holení bývá pleť lehce podrážděná. Stává se, že pálí, je suchá, nepříjemně pne a svědí. S tím si poradí zklidňující a hydratační mléko nebo voda po holení.

K péči o vousy

Pokud si pěstujete plnovous, nezapomínejte ani na přípravky určené k péči o něj. V čistotě ho udržíte pomocí šamponu na vousy. Hebkost vám zaručí změkčující oleje na vousy.

Například: name@example.com