Twist - Woda prfumowana

0 hodnocení
Twist - Woda prfumowana

N/A
EXKLUZIVNĚ

Bezpečná platba

  • visa
  • mastercard
470408

  • Složky

  • Složky

ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZOPHENONE-3, ETHYLHEXYL SALICYLATE, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, COUMARIN, HYDROXYCITRONELLAL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, GERANIOL, PROPYLENE GLYCOL, CITRAL, METHYL 2-OCTYNOATE, BHT, FD&C RED NO. 4 (CI 14700), EXT. D&C VIOLET NO. 2 (CI 60730), FD&C YELLOW NO. 5 (CI 19140).

Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze

Miu Miu zbožňuje ženy plné kontrastů : frivolní, ale schopné a úspěšné, smělé a uvolněné, inteligentní, které se ale nikdy neberou příliš vážně, zároveň plné ženskosti i feministické. Pro Miucciu Prada v sobě móda nemá nic povrchního: jejím závazkem je věrně odrážet náš vztah k okolnímu světu. Je způsobem, jak si každý může vytvořit svou vlastní identitu, přizpůsobit si pravidla hry. Je vyhlášením nezávislosti.

Žena Miu Miu se nepodrobuje: prosazuje své vlastní tempo. Její styl odráží tuto svobodu vyjádření, které se pohybuje mezi jemností a pevností charakteru, rafinovaností a přirozeností, skromností a svůdností.