Sunflower Pop - Parfémová voda

0 hodnocení
Sunflower Pop - Parfémová voda
1 590.00Kč (1)
3 180.00Kč / 100ml
Ovocná, vitaminizovaná vůně, která přináší radost a sluneční svit. Září optimismem. Žlutě zbarvené ... Více informací

1 590.00Kč (1)
3 180.00Kč / 100ml
GOOD FOR

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
564176

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Ovocná, vitaminizovaná vůně, která přináší radost a sluneční svit.

  Září optimismem.

  Žlutě zbarvené slunečnice Van Goghova štětce inspirovaly tuto zářivou směs švestkových květů a jantarového kosatce s výbuchem bergamotu a svěží mandarinky.

  Spolupráce mezi Floral Street a Van Goghovým muzeem spojuje svět vysoké parfumerie a výtvarného umění, aby inovativním způsobem oslavila nadčasovou krásu přírody. "Pokud máte přírodu opravdu rádi, najdete krásu všude." Vincent van Gogh svému bratru Theovi, Londýn 30. dubna 1874.

  Sunflower Pop je zářivá a luxusní citrusová směs, která oživuje krásu a optimismus Van Goghových "Slunečnic". Ve Floral Street přizpůsobujeme naše vůně vašim náladám a tato veganská vůně je určena pro ty, kteří jsou jasní, výrazní, živí a radostní. 

  Tak kdo budeš dnes ty?


 • tab ingredients Složky
  ALCOOL DENATE, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, SALICYLATE DE BENZYLE, LINALOOL, CITRONELLOL, CITRAL, GERANIOL.
 • tab olfactory Čichové tóny
  Ovocná
 • Recenze