Quartz Gua Sha - Masážní kámen

0 hodnocení
Quartz Gua Sha - Masážní kámen
780.00Kč (1)
Gua sha: Masážní kámen gua sha z růženínu je nejodbornějším masážním nástrojem SEASONLY, který ... Více informací

780.00Kč (1)

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
559253
Beauty night je tady!✨

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty, dárkové karty, Sephora Collection Paletku osmi očních stínů a a na značky Tarte, Gisou, Kenzoki, Rare Beauty, Tata Harper, The Ordinary, Pat McGrath Labs, Sephora Favorites, Baobab Collection, R.E.M. Beauty, Supergoop, Neom Organics London, Make Up By Mario. Akce nelze kombinovat.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Gua sha: 
  Masážní kámen gua sha z růženínu je nejodbornějším masážním nástrojem SEASONLY, který pomáhá zpevnit vaši pleť. Tento masážní kámen gua-ša je vyroben z růženínu, kamene známého svými účinky proti stárnutí.

  Výhody:
  Při každodenním používání s pleťovým sérem Seasonly nebo nočním olejem pomáhá vyhlazovat rysy obličeje. Uvolňuje také svalové napětí a stimuluje krevní oběh. Tento masážní kámen gua-ša lze použít na obličej i na tělo. Masážní gesta jsou jednoduchá, intuitivní a velmi snadno se provádějí doma.

 • tab tips Návod k použití

  Jak ji používat?

  1. Širokou špičkou vyhlaďte oblast od tváří, pod bradou až ke klíčním kostem. Poté masírujte zadní část krku shora dolů.

  2. Masážním kamenem gua-ša, který leží na ploché ploše podél tváře, se protáhněte směrem od vnitřní strany k vnější, abyste vyhladili lícní kosti směrem ke spánkům.

  3. Nejtenčím koutkem vyhlaďte oblast od vnějšího koutku oka až k linii vlasů, abyste vyhladili vrásky.

  4. Širokou špičkou masírujte čelo od středu směrem ven.

 • tab composition Složení
  růženín
 • tab more info Více informací

  Masážní kámen gua-ša můžete díky jeho mnoha úhlům použít k masáži obličeje i těla.

 • tab ingredients Složky
  Quartz rose

  Tento seznam složek se může změnit, podívejte se prosím na obal zakoupeného výrobku.

 • Recenze

Seasonly je francouzská značka, která se zrodila z jednoduché, ale zásadní touhy vrátit do krásy prožitek. Spojit potěšení, které lze cítit, s účinností, kterou lze vidět, doopravdy.