Go-Go Tint Tekutá tvařenka na rty a tváře
-
Popis
Probuďte v sobě rebelku s touto zářivě třešňovou multifunkční rtěnkou na rty a tváře! S naším precizním zabudovaným aplikátorech můžete barvu nanášet přímo na rty a tváře a dodat jim tak šťavnatou barvu, která na tvářích vykouzlí sladce zářivý vzhled. Víte co je skvělé? Že tento produkt je neslíbatelný a dlouhodržící!
Vylepšete své obočí s perem Brow Microfilling pen a zafixujte make-up se sprejem The POREfessional Super Setter!
-
Návod k použití
Zabudovaný aplikátor je velice precizní a aplikace s ním je rychlá, snadná a příjemná. Barvu můžete vrstvit podle svých vlastních preferencí - čím více vrstev zvolíte, tím výraznější a sytější barva bude. -
Složky
AQUA (WATER), ETHYLHEXYL STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, BUTYLENE GLYCOL, DIISOSTEARYL MALATE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, SQUALANE, LECITHIN, POLYSORBATE 60, DISODIUM EDTA, TETRASODIUM EDTA, SORBITAN ISOSTEARATE, PROPYL GALLATE. [+/- : CI 12085 (RED 36, RED 36 LAKE), CI 15850 (RED 6, RED 7, RED 7 LAKE), CI 15985 (YELLOW 6, YELLOW 6 LAKE), CI 19140 (YELLOW 5, YELLOW 5 LAKE), CI 42090 (BLUE 1 LAKE), CI 45380 (RED 21, RED 21 LAKE, RED 22 LAKE), CI 45410 (RED 27, RED 27 LAKE, RED 28 LAKE), CI 73360 (RED 30, RED 30 LAKE), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77163 (BISMUTH OXYCHLORIDE), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (IRON OXIDES), CI 77742 (MANGANESE VIOLET)]. No 10873/A
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
San Francisco. 1976. Dvojčata Jean a Jane Fordovi uvádějí na trh značku Benefit s touhou, aby na tváři každé ženy vykouzlila úsměv.
Jejich filozofie? „Humor je tou nejlepší kosmetikou.“ Je jejich nápad bláznivý? Vytvářet hravé a inovační produkty, které zajistí okamžitý zkrášlující efekt. Už nemusíte být odbornice, aby vaše líčení bylo dokonalé! Nutnost? Jedinečná koncepce zkrášlení Vašeho obočí během několika minut.
Sejdeme se ve Vašem Brow Baru!
