Eye Contour Gel - Oční gel

0 hodnocení
Eye Contour Gel - Oční gel
2 070.00Kč (1)
6 900.00Kč / 100ml
Gel na kontury očí Formula Trio-Molecular® - Vypínací efekt - Odstraňuje váčky - Redukuje kruhy ... Více informací

2 070.00Kč (1)
6 900.00Kč / 100ml
EXKLUZIVNĚ

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
22990

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Gel na kontury očí

  Formula Trio-Molecular®

  - Vypínací efekt
  - Odstraňuje váčky
  - Redukuje kruhy pod očima

  Tento vypínací gel díky svému specifickému složení účinně redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima. Chrpová voda zbavuje okolí očí nežádoucích otoků. Vitamín E, kyselina hyaluronová a olej z obilných klíčků a z brutnáku lékařského působí proti stárnutí očních partií. Vynikající podklad pro make-up a líčení. Airless 30 ml

 • tab tips Návod k použití
  Používejte ráno a/nebo večer na pečlivě očištěnou pokožku, jednu dávku gelu jemně vklepejte do očních kontur , nanášejte i na horní víčko.
 • Recenze

Brand EISENBERG to francuska luksusowa marka rodzinna oferująca najnowocześniejsze specjalistyczne produkty pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu, ochrony przeciwsłonecznej oraz kultowe zapachy. Doceniana na całym świecie za swoje osiągnięcia przeciwstarzeniowe dzięki opatentowanej FORMULE TRIO-MOLECULAIRE®, marka wprowadziła również linię make care będącą idealnym połączeniem pielęgnacji i makijażu: Les Essentiels du Maquillage. Nowoczesne, ponadczasowe i odważne zapachy dopełniają świat EISENBERG, który jest nowym stylem doświadczania piękna.