Energy Tea - Bylinný čaj

0 hodnocení
Energy Tea - Bylinný čaj
260.00Kč (1)
1 444.44Kč / 100g
Jeho superschopnosti:- Detoxikuje- snižuje únavu- Odstraňuje tukA pro naši planetu?- 100% ... Více informací

260.00Kč (1)
1 444.44Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
701722

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Jeho superschopnosti:

  - Detoxikuje

  - snižuje únavu

  - Odstraňuje tuk


  A pro naši planetu?

  - 100% kompostovatelný obal a kapsle

  - 0 % plastů

  - Biologicky rozložitelné

 • tab tips Návod k použití

  - 6 pytlýčků herbaty Tea Infusion Fat Burner

  - 6 pytlýčků herbaty Energie

 • tab ingredients Složky
  INFUSION BRÛLE-GRAISSE : MATÉ VERT (50%), HIBISCUS (31%), GRAINES DE FENUGREC, MENTHE POIVRÉE, ARÔME NATUREL DE CITRON, ARÔME NATUREL D'ORANGE, ARÔME NATUREL DE MANDARINE, HUILE DE MANDARINE, ARÔME NATUREL DE MENTHE POIVRÉE.

  THÉ ÉNERGIE : THÉ VERT (57%), MATÉ VERT, GRAINE DE GUARANA (14%), GINSENG, ARÔME NATUREL DE PÊCHE
 • Recenze

The French Herborist moderní přístup přetváří tradiční receptury tak, aby poskytovaly vyvážené produkty, které se snadno připravují a jejichž přednosti jsou uznávány již po staletí. Výrobky jsou baleny v biologicky odbouratelných a kompostovatelných nálevových sáčcích, v barevných obalech s moderním designem. Cílem značky je usnadnit každodenní pohodu a nabídnout rituál dostupný všem. V centru jejich snažení stojí kvalita a životní prostředí, řemeslný sběr, čisté a přírodní směsi a pěstování rostlin v souladu s evropskými ekologickými normami. Dům, který založila Amandine Thomas, vášnivá bylinkářka, se opírá o odborné znalosti farmaceutů, certifikovaných bylinkářů a odborníků na výživu. Jejich přístup je rozhodně ekologický a ve všech fázích výroby upřednostňuje respektování životního prostředí.