EF1 Brush – Štětec na oči

0 hodnocení
EF1 Brush – Štětec na oči
650.00Kč (1)
Všestranný oboustranný štětec pro nanášení, roztírání a fixaci cílových zón očí a obličeje. Štětec ... Více informací

650.00Kč (1)

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
570462
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Všestranný oboustranný štětec pro nanášení, roztírání a fixaci cílových zón očí a obličeje. Štětec má plochou jemnou hlavu pro cílenou aplikaci přípravků a krémových očních stínů. Štětiny na opačném konci jsou perfektní pro kombinaci, fixaci a rozptýlení.

  Všechny štětce Makeup By Mario jsou vyrobeny ze speciální směsi syntetických a veganských vláken s rukojetí z březového dřeva s certifikací FSC.

  Informace o složení: produkt nebyl testován na zvířatech.

 • tab tips Návod k použití
  Plochou stranou aplikujte korektor nebo podkladovou bázi na cílové zóny očí a obličeje. Poté můžete stranou se štětcem fixovat, kombinovat a rozptylovat. Plochým koncem vytvořte otevřený efekt nebo vyrýsujte obočí.
 • Recenze

VZDĚLÁVÁNÍ. VÁŠEŇ. UMĚNÍ.

Vizážista Mario Dedivanovic pomáhá vyzdvihnout přirozenou krásu každého člověka v té nejbezchybnější podobě. Od vzdělávání přes sociální média až po inovace si Mario vybudoval celosvětovou popularitu, protože vyučoval a popularizoval některé z nejznámějších technik líčení v posledním desetiletí.