Eau De Basilic Pourpre - Kolínská voda

0 hodnocení
Eau De Basilic Pourpre - Kolínská voda
2 270.00Kč
Les Colognes Hermès vítá novou lehkou a vzdušnou rostlinnou vůni. Eau de Basilic Pourpre, kterou ... Více informací

2 270.00Kč (1)
4 540.00Kč / 100ml

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
588065

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty a na značky Baobab Collection, Neom Organics London. Akce nelze kombinovat. Nabídka platí na nákup všech produktů (kromě dárkových karet) v minimální hodnotě 1 500 Kč, přičemž slevový kód se uplatní pouze na nezlevněné produkty uvedené kategorie.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 3 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Les Colognes Hermès vítá novou lehkou a vzdušnou rostlinnou vůni.
  Eau de Basilic Pourpre, kterou vytvořila parfémářka Christine Nagelová z Hermès, je poctou této sluncem zalité aromatické rostlině, která evokuje družnost a rodinné léto.

  ČICHOVÉ POZNÁMKY
  Eau de Basilic Pourpre je aromatická svěžest hluboké a velkorysé fialové bazalky, oživená lehkým a krystalickým zeleným bergamotem a pelargonií, která jí dodává charakter.

  Symbolickou láhev s lucernou zdobí jasná a zářivá zelená barva. Na oranžové krabičce je kontrastní pruh připomínající barvu láhve.

  KOLEKCE KOLÍNSKÝCH VOD HERMES
  Kolekce Colognes Hermès, která je nekonečným a virtuózním hřištěm, zkoumá smyslovost materiálů. Je to znamení bezprostředního a velkorysého potěšení, které spojuje lidi napříč žánry, módou, věkem i ročním obdobím.

 • tab tips Návod k použití
  Rozsáhlé a bohaté gesto probouzí aromatickou svěžest Eau de basil pourpre. Stezka je živá a nenápadná.
 • tab ingredients Složky
  ALCOHOL , AQUA (WATER) , DIPROPYLENE GLYCOL , PARFUM (FRAGRANCE) , LIMONENE , LINALOOL , BHT , ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE , ALPHA-ISOMETHYL IONONE , ETHYLHEXYL SALICYLATE , BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE , CITRAL , EUGENOL , CITRONELLOL , GERANIOL , DISODIUM EDTA.
 • tab olfactory Čichové tóny
  Čerstvá jemná
 • Recenze

Výroba parfémů Hermès je založena na uměleckém a tvůrčím přístupu, který dnes ztělesňuje tvůrkyně parfémů Christine Nagelová.