Proti vypadávání vlasů

Ať už je to stresem, věkem nebo změnou ročního období, ztráta vlasů je problém, se kterým se aspoň jednou setkal úplně každý. Sephora našla dokonalou odpověď na vypadávání vlasů výběrem péče určené pro jejich maximální podporu a oživení.



18 Položky
  • Pouze online

    KÉRASTASE

    Genesis

    Serum
    90 ml

    Již od

    710,00 Kč

    1 611.11 Kč / 100ml

    191

    K dispozici v 2 variantách

  • COLOR WOW

    Youth Juice

    Péče o pokožku hlavy s kolagenem
    50 ml

    689,00 Kč

    1 378.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 380,00 Kč

    -50%

    727
  • 1 190,00 Kč

    1 190.00 Kč / 100ml

    555
  • AVEDA

    100ml

    569,00 Kč

    569.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 150,00 Kč

    -50%

    66
  • 1 462,00 Kč

    974.67 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 950,00 Kč

    -25%

    32
  • 847,00 Kč

    423.50 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 130,00 Kč

    -25%

    Žádné recenze

  • Pouze online

    KÉRASTASE

    Genesis

    Posilující šampon proti padání vlasů pro oslabené vlasy
    250 ml

    Již od

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    749

    K dispozici v 3 variantách

  • KÉRASTASE

    Genesis

    Posilující kondicionér proti padání vlasů pro oslabené vlasy
    200 ml

    1 090,00 Kč

    545.00 Kč / 100ml

    304
  • Pouze online

    KÉRASTASE

    Genesis

    Posilující termoochranné sérum
    150 ml

    1 050,00 Kč

    700.00 Kč / 100ml

    85
  • Novinka

    KÉRASTASE

    Genesis

    Posilující šampon
    GENESIS HYDRA-FORTIFIANT SHAMPOO 500ML

    Již od

    850,00 Kč

    246.00 Kč / 100ml

    522

    K dispozici v 2 variantách

  • L'Oréal Professionnel

    Scalp Advanced

    Aminexil sérum proti vypadávání vlasů
    90 ml

    1 290,00 Kč

    1 433.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • AUGUSTINUS BADER

    The Scalp Treatment

    Péče o vlasy
    30 ml

    2 250,00 Kč

    7 500.00 Kč / 100ml

    442
  • Exkluzivně

    BRIOGEO

    369 ml

    389,00 Kč

    105.42 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    790,00 Kč

    -50%

    2
  • FABLE & MANE

    HoliRoots™ Hair Oil

    Posilující olej na vlasy
    55 ml

    Již od

    890,00 Kč

    1 618.18 Kč / 100ml

    2377

    K dispozici v 2 variantách

  • THE ORDINARY

    60 ml

    650,00 Kč

    1 083.33 Kč / 100ml

    105
  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    60 ml

    4 990,00 Kč

    8 316.67 Kč / 100ml

    27
  • Novinka

    HAIR RITUEL BY SISLEY

    60ml

    5 430,00 Kč

    9 050.00 Kč / 100ml

    8
  • Novinka

    FOREO

    FAQ™

    Probiotické sérum na obnovu pokožky hlavy a zahuštění vlasů
    60ml

    2 040,00 Kč

    3 400.00 Kč / 100ml

    2

Viděli jste 18 produktů z 18

Ať už ji budete používat pravidelně nebo nárazově, pečující produkty proti vypadávání vlasům navracejí život a sílu. Kvůli stresu nebo změně mají křehké vlasy tendenci padat a ztrácet tloušťku. Sephora do své nabídky soustředila tu nejlepší péči, aby byly vlasy zdravé a plné života: šamponem, který revitalizuje vlasovou pokožku. Sephora má odpověď na vaše problémy v podobě nabídky účinných produktů, aby vaše vlasy stále vypadaly jako vlasy snů.

Například: name@example.com