Spring Days! Až -20% na nákup a až -25% na Sephora Collection nad 1800 Kč. Pouze v APPce!

Kód: SPRING

Dans le bleu qui pétille - Parfémová voda

3 990,00 Kč

3 990.00 Kč / 100ml

DANS LE BLEU QUI PETILLE EDP 100 ML3 990.00 Kč / 100ml

Spring Days!

Až - 20% na nákup a až -25% na Sephora Collection při nákupu nad 1800 Kč! Kód: SPRING

Dárky SEPHORA

Taška za nákup nad 2999 Kč (kód: MDBAG) nebo kosmetická taštička nad 1690 Kč (kód: MDPOUCH)

Doručení zdarma

U vás již: 6 květen

Dostupné


Bezplatné vyzvednutí již za 2 hodiny

Chcete-li zkontrolovat dostupnost produktu, vyberte svou oblíbenou prodejnu.

Dostupné


  • Popis

    Dans le bleu qui pétille radostná, šumivá a osvěžující vůně v kolekci Matin Lutens.

    Okamžik klidu, návrat ke kořenům, se kterým se můžete znovu spojit co je nejdůležitější, díky nové kolekci Matin Lutens.

    „Nejdřív ruce, pak paže, pak hlava, zavřete oči a ponořte se hluboko!“
    Ponořte se do srdce oceánu, na pokožce ve slunečních paprscích krystalizuje mořská sůl... V třpytivé modři vůně soli a jódu na slunci- zahřátá kůže. Jedinečná, svěží a smyslná vůně.

    Matin Lutens, kolekce, jejíž diskrétní estetika a čistota evokují jednoduchost rituálu zaměřeného na ranní aktivity: voda, mýdlo a ... trochu parfému.
    Přírodní ingredience, barvy, které odrážejí návrat k přírodě, dokonale ladí s organickou atmosférou vonných kreací z této kolekce, Matin Lutens slibuje dlouho očekávaný návrat ke kořenům : klidné, ranní probuzení! 
    < div>

Recenze produktu

(0 recenze produktu)

Vše (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Tento produkt zatím nemá žádné recenze.

Přidat recenzi

Podmínky přidávání recenzí a hodnocení

Objevte značku
Serge Lutens

Serge Lutens je nezávislý umělec, který se zabývá nejen módou a trendy. Již více než pět desetiletí stojí v čele revoluce v oblasti krásy a vůní. Muž, který je vášnivým milovníkem krásy, autenticity a dokonalosti. Jeho vůně jsou výrazné, neokázalé a podmanivé.

Více o značce

Například: [email protected]