Clarity Blemish Stickers - Lokální péče proti akné

0 hodnocení
Clarity Blemish Stickers - Lokální péče proti akné
390.00Kč (1)
3 900.00Kč / 100g
Tyto náplasti s kyselinou salicylovou, cicou a extraktem z listů zeleného čaje rychle a účinně pom ... Více informací

390.00Kč (1)
3 900.00Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
659278
Beauty night je tady!✨

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty, dárkové karty, Sephora Collection Paletku osmi očních stínů a a na značky Tarte, Gisou, Kenzoki, Rare Beauty, Tata Harper, The Ordinary, Pat McGrath Labs, Sephora Favorites, Baobab Collection, R.E.M. Beauty, Supergoop, Neom Organics London, Make Up By Mario. Akce nelze kombinovat.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Tyto náplasti s kyselinou salicylovou, cicou a extraktem z listů zeleného čaje rychle a účinně pomáhají redukovat zabarvení.

 • tab tips Návod k použití

  Naneste na čistou pokožku. Odstraňte náplast z podkladového papíru a aplikujte na skvrny. Nechte působit na pokožce až 6 hodin.

  Jemně odstraňte lepidlo a zlikvidujte ho.

 • tab ingredients Složky
  CELLULOSE GUM, DIETHYLHEXYL ADIPATE, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, CENTELLA ASIATICA LEAF EXTRACT, SALICYLIC ACID.
 • Recenze

Produkty Pixi Skintreats jsou víceúčelové produkty pro odstranění nedostatků a posílení mladistvého vzhledu pleti pro lidi na cestách.