
Parfémovaný čisticí gel obohacený o výtažky z mořských řas a kyselinu hyaluronovou vytváří bohatou hydratační pěnu, která zanechává pleť jemnou a hladkou. Klinicky testováno, dermatologicky testováno, nedráždí a nezpůsobuje senzibilizační efekt.
Tóny parfému:
Vůně santalového dřeva a vetiveru je inspirována uklidňujícím teplem ohně hluboko v lese. Svrchní tóny tvoří bohatá vůně jemného australského santalového dřeva a hřejivého jantaru. Střední tóny dodávají vícerozměrný pocit dřevité, zemité vůně cedru a ambroxanu, umocněný jemnou sladkou vůní kosatce. Po zaschnutí zanechává tato vůně zklidňující a zahalující základní tón vetiveru a lístků fialky.
Tóny:
Hlava – australské santalové dřevo, jantar
Srdce – kosatec, ambroxan, cedr
Základ – listy fialky, vetiver, křišťál
Hlavní složky:
Vitamín C – Antioxidant, který pomáhá bojovat proti nepříznivým vlivům prostředí a rozjasňuje pleť.
Niacinamid – Známý také jako vitamin B3; posiluje kožní bariéru a zároveň zlepšuje vzhled a texturu pleti.
Kyselina hyaluronová – Hydrofilní molekula, která dokáže zadržet množství vody odpovídající tisícinásobku její hmotnosti. Během čištění pleť hydratuje a zanechává ji hebkou.
Prebiotika – Přírodní fermenty, které pomáhají obnovit rovnováhu kožního mikrobiomu, který je často destabilizován nadměrným pocením a intenzivní aktivitou, a zajistit tak optimální množství bakterií.
Chcete-li se dozvědět více o programu Clean at Sephora, klikněte zde