Happy Days! Až -20% na nákup nad 1500 Kč pro členy (i NOVÉ) Sephora Unlimited a až -22% na nákup nad 1900 Kč pro Gold

BTS20U (stávající), BTS20N (noví), BTS20G (Gold)
  • Novinka

Body Mist - Tělová mlha s vůní šafránu a cedru

1 150,00 Kč

100 ml1 150.00 Kč / 100ml

Happy Days pro členy (i NOVÉ) Sephora Unlimited

Až -20% na nákup nad 1500 Kč (kód BTS20U pro stávající Unlimited, BTS20N pro nové, BTS22G pro Gold) nebo až -22% nad 1900 Kč pro Gold (BTS22G)


  • Popis



    Mlha bohatá na živiny, ale dostatečně jemná pro celé tělo. Obsahuje glycerin a červené řasy, které zanechávají pokožku hedvábně jemnou a neodolatelně provoněnou.

    Tóny parfému:
    Šafrán a cedr ztělesňují euforii, která se dostaví vždy po surfování. Vůně se otevírá vrchním tónem medového, pikantního šafránu, který je vyvážen citronovou, květinovou vůní neroli. Rozmanitá vůně dubového mechu evokuje mořské řasy, zatímco jasmín dodává hloubku jemné, pižmové květinové vůně. Vosk na prkně vyvolává nostalgickou vzpomínku na tichomořské pobřeží. Cukrová třtina a cedrové dřevo vůni ukotvují v hřejivém dřevitém základu.

    Tóny:
    Hlava – šafrán, neroli
    Srdce – dubový mech, jasmín, surfovací vosk
    Základ – cukrová třtina, cedrové dřevo

    Hlavní složky:
    Červené řasy – pomáhají zvyšovat hydrataci a zvyšují pevnost pleti.
    Glycerin – zvyšuje hydrataci, pomáhá zmírnit vysušení a osvěžit pokožku.

    Chcete-li se dozvědět více o programu Clean at Sephora, klikněte zde

Recenze produktu

4.3/5

(3259 recenze produktu)

Vše (3270)

(2365)

(299)

(209)

(152)

(245)

  • 22. 8. 2026

    Shane G. G.

    Žena

    Sponozorovaná recenze

    Perfect for Summer!!

    Salt & Stone’s Lily & Yuzu Body Mist is such a beautiful, refreshing fragrance! It has a light, clean sc...

    Doporučeno: Ano

    Recenze původně zveřejněna na Salt & Stone


    Byla pro vás tato recenze užitečná?

  • 22. 8. 2026

    Žena

    Spontánní recenze bez potvrzení nákupu

    My fav

    This is my absolute fav for everyday wear! Love the scent and it never bothers my sensitive allergies!

    Doporučeno: Ano

    Recenze původně zveřejněna na Salt & Stone


    Byla pro vás tato recenze užitečná?

Viděli jste 2 recenzí z celkového počtu 3270 recenzí.

Objevte značku
SALT & STONE

Použijte deodorant bez obsahu hliníku a užijte si ochranu po dobu 48 hodin. Poté si vytvořte omamný vonný rituál pomocí sprchového gelu, mlhy a dalších produktů.

Zobrazit všechny produkty