Barvené vlasy



34 Položky
  • Exkluzivně

    HAUS LABS BY LADY GAGA

    250 Light Medium Neutral (30 ml)

    Již od

    719,00 Kč

    4 833.33 Kč / 100ml

    832

    K dispozici v 51 odstínech

  • BRIOGEO

    236 ml

    549,00 Kč

    232.63 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    970,00 Kč

    -43%

    1
  • BRIOGEO

    236 ml

    549,00 Kč

    232.63 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    970,00 Kč

    -43%

    1
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Neutralizační šampon
    250 ml

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    534
  • KÉRASTASE

    Chroma Absolu

    Posilující kondicionér
    200 ml

    1 010,00 Kč

    505.00 Kč / 100ml

    464
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Intenzivní posilující kondicionér
    250 ml

    1 150,00 Kč

    460.00 Kč / 100ml

    425
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Sérum Cicaplasme
    150 ml

    1 050,00 Kč

    700.00 Kč / 100ml

    322
  • Novinka

    KÉRASTASE

    Chroma Absolu

    Bohatě vyživující ochranný šampon
    250 ml

    Již od

    750,00 Kč

    300.00 Kč / 100ml

    424

    K dispozici v 2 variantách

  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Neutralizační vlasová maska
    200 ml

    1 420,00 Kč

    710.00 Kč / 100ml

    15
  • KÉRASTASE

    Blond Absolu

    Zesvětující hydratační šampon.
    250 ml

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    425

    K dispozici v 2 variantách

  • L'Oréal Professionnel

    50 ml

    810,00 Kč

    1 620.00 Kč / 100ml

    939
  • L'Oréal Professionnel

    250 ml

    770,00 Kč

    261.02 Kč / 100g

    161
  • Novinka

    SEPHORA COLLECTION

    Serum AHA and Zinc

    Čisticí sérum na pokožku hlavy
    50 ml

    199,00 Kč

    398.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    515,00 Kč

    -61%

    113
  • Novinka

    SEPHORA COLLECTION

    Moisturizing and Soothing Serum

    Sérum na pokožku hlavy
    50 ml

    199,00 Kč

    398.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    515,00 Kč

    -61%

    127
  • Novinka

    574,00 Kč

    229.60 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    820,00 Kč

    -30%

    7
  • MOROCCANOIL

    Perfect Defense

    Sprej na vlasy
    225ml

    920,00 Kč

    408.89 Kč / 100ml

    3324
  • Exkluzivně

    MOROCCANOIL

    Protection and Prevention Spray

    Ochranná mlha na vlasy
    160 ml

    830,00 Kč

    518.75 Kč / 100ml

    1849
  • Novinka

    820,00 Kč

    328.00 Kč / 100ml

    5889
  • Hot on social

    GISOU

    Honey Infused Hair Oil

    Pečující olej na vlasy
    50 ml

    Již od

    620,00 Kč

    2 060.00 Kč / 100ml

    1553

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    820,00 Kč

    328.00 Kč / 100ml

    6519
  • Exkluzivně

    MOROCCANOIL

    Blond Perfecting Conditioner

    Kondicionér na světlé vlasy
    200 ml

    690,00 Kč

    345.00 Kč / 100ml

    1233
  • Exkluzivně

    COLOR WOW

    Money Mask

    Hydratační maska na vlasy
    215 ml

    1 290,00 Kč

    600.00 Kč / 100ml

    784
  • Exkluzivně

    FABLE & MANE

    55 ml

    439,00 Kč

    798.18 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    890,00 Kč

    -50%

    630
  • 750,00 Kč

    483.87 Kč / 100ml

    8884

Viděli jste 24 produktů z 34

Například: name@example.com