Hairoscope



50 Položky
  • Pouze online

    KÉRASTASE

    Genesis

    Serum
    90 ml

    Již od

    710,00 Kč

    1 611.11 Kč / 100ml

    191

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    KÉRASTASE

    Gloss Absolu

    Rozjasňující šampo
    250 ml

    Již od

    420,00 Kč

    344.00 Kč / 100ml

    686

    K dispozici v 3 variantách

  • K18

    HeatBounce Conditioning Heat Protectant

    Kondicionér s ochranou proti teplu
    118 ml

    Již od

    650,00 Kč

    1 101.69 Kč / 100ml

    30

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    OUAI

    Fragrance Mist Santorini

    Parfémovaná mlha na vlasy a tělo
    97 ml

    688,00 Kč

    709.28 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    860,00 Kč

    -20%

    2253
  • Exkluzivně

    GISOU

    Honey Gloss Ceramide Therapy

    Hydratační šampon
    250 ml

    Již od

    380,00 Kč

    300.00 Kč / 100ml

    24

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    AMIKA

    Frizz-Me-Not

    Hydratační péče proti krepatění
    200 ml

    Již od

    450,00 Kč

    435.00 Kč / 100ml

    97

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    COLOR WOW

    Style on Steroids

    Texturizační sprej
    250 ml

    870,00 Kč

    348.00 Kč / 100ml

    671
  • Exkluzivně

    FENTY HAIR

    The Mista

    Parfémovaná mlha na vlasy a tělo
    90 ml

    820,00 Kč

    911.11 Kč / 100ml

    608
  • L'Oréal Professionnel

    Absolut Repair Molecular

    Dvoufázový obnovující olej
    30 ml

    Již od

    620,00 Kč

    2 066.67 Kč / 100ml

    1

    K dispozici v 2 variantách

  • DYSON

    Dyson Airwrap i.d.

    Straight + Wavy
    Ceramic Pink / Rose Gold

    14 500,00 Kč

    2 636.36 Kč / 100g

    422
  • COLOR WOW

    Dreaming

    Pokročilá regenerační kúra na vlasy
    215 ml

    999,00 Kč

    464.65 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 250,00 Kč

    -20%

    689
  • Exkluzivně

    Již od

    620,00 Kč

    826.67 Kč / 100ml

    243

    K dispozici v 2 variantách

  • Novinka

    KÉRASTASE

    Elixir Ultime

    Univerzální bezoplachový olej
    75 ml

    1 850,00 Kč

    740.00 Kč / 100g

    48

    K dispozici v 2 variantách

  • Již od

    1 100,00 Kč

    3 666.67 Kč / 100ml

    1314

    K dispozici v 2 variantách

  • COLOR WOW

    Youth Juice

    Péče o pokožku hlavy s kolagenem
    50 ml

    689,00 Kč

    1 378.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 380,00 Kč

    -50%

    727
  • 459,00 Kč

    612.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    930,00 Kč

    -50%

    211
  • 469,00 Kč

    1 675.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    950,00 Kč

    -50%

    95
  • OLAPLEX

    No. 0.5 Scalp Longevity Treatment

    Péče o pokožku hlavy
    50 ml

    539,00 Kč

    1 078.00 Kč / 100ml

    Nejnižší cena :

    1 090,00 Kč

    -50%

    308
  • KÉRASTASE

    45 ml

    1 220,00 Kč

    2 711.11 Kč / 100ml

    1445
  • Již od

    650,00 Kč

    1 477.27 Kč / 100ml

    1663

    K dispozici v 2 variantách

  • GHD

    Chronos Max Styler

    Žehlička na vlasy
    Černá

    8 990,00 Kč

    1 007.85 Kč / 100g

    Žádné recenze

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    AMIKA

    Soulfood

    Vyživující maska na vlasy
    250 ml

    850,00 Kč

    340.00 Kč / 100ml

    2270

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    Již od

    515,00 Kč

    298.33 Kč / 100ml

    292

    K dispozici v 2 variantách

  • Exkluzivně

    Již od

    515,00 Kč

    515.00 Kč / 100ml

    1462

    K dispozici v 2 variantách

Viděli jste 24 produktů z 50

Například: name@example.com