Here it is. Naše vzrušující vánoční spolupráce s Johnem Legendem začíná!

Objevit

Péče o vlasy Minis & cestovní balení

Pokud milujete beauty trendy a chcete posouvat hranice v péči o své vlasy, vyzkoušejte mini balení kondicionérů, tuhých šampónů a masek na vlasy. Za zlomek ceny velkého balení si vyzkoušíte širokou škálu produktů od světoznámých značek a vyberete si takový, který vám skutečně sedne třeba od SEPHORA Collection nebo Moroccan oil.



55 Položky
  • MOROCCANOIL

    Moroccanoil Treatment

    Olejíček na vlasy
    25ml

    495,00 Kč

    1 980.00 Kč / 100ml

    956
  • MOROCCANOIL

    Moroccanoil Treatment Light

    Odlehčená vlasová kůra
    25ml

    495,00 Kč

    1 980.00 Kč / 100ml

    320
  • Hot on social

    COLOR WOW

    200 ml

    Již od

    415,00 Kč

    395.00 Kč / 100ml

    5083

    K dispozici v 2 variantách

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening

    Trial Set
    3 x 60ml

    1 185,00 Kč

    658.33 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Bond-building

    Trial Set
    3 x 60ml

    1 240,00 Kč

    2 066.67 Kč / 100ml

    Žádné recenze

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Thickening Spray

    Zahušťující sprej na vlasy
    60 ml

    350,00 Kč

    583.33 Kč / 100ml

    63
  • UNBOTTLED

    NAKED SHAMPOO CUIRS CHEVELU SENSIBLE 75G

    380,00 Kč

    506.67 Kč / 100g

    Žádné recenze

Viděli jste 7 produktů z 55

Například: name@example.com