Zadejte název produktu, značky...


Korejská krása


Hledáte tajemství krásy korejské pokožky, která je dokonale hladká, vyrovnaná a svěží? Už nehledejte! Tajemství spočívá v pravidelných rituálech a používání vhodných produktů, které čistí pleť, dodávají jí energii, stahují póry a to vše ve správném pořadí.Tato obličejová rutina spočívá především v pravidelnosti a dlouhodobém užívání tak, aby si vaše pleť mohla čerpat průběžně a byla správně vyživená.Udělejte si prostor v koupelně pro technologicky pokročilé produkty s měkkou texturou. To nejlepší vám přinášíme od značek jako například Dr Jart+ nebo Tony Moly.

Úžasné masky se špičkovou technologií

Vyzkoušejte různé typy pleťových masek a najděte si tu, kterou si vaše pleť zamiluje. Bláznivé, vyživující i inovativní!

To vše navíc ve veselém nebo atraktivním obalu.Injekční masky i klasické, se slupovací nebo bublinovou texturou.Obaly, které by už nemohly být veselejší a hravější… koho by napadlo, že právě tyto masky pochází z Koreje a přináší v zábavném obalu vyspělou technologii.

GUMOVÉ MASKY

WOW krémy

Naše krémy vás přenesou do jiné dimenze. Krémy dodají pokožce okamžitě energii a projasní ji. Zářivá pleť je vyživená, probuzená a stimulovaná k aktivitě.Krémy zanechávají matný film, pleť je přirozená a hloubkově hydratovaná. Formule v krémech z řady Korejská kosmetika se přizpůsobí každému typu pleti a pomáhá udržet její zdravý vzhled a všechny správné funkce.

Vybrali jsme pro vás

Kouzelné drobnosti


Jedna rychlá maska je skvělá věc. Ale mít jich v zásobě ještě víc, je ještě lepší! Pořiďte si drobné masky a náplasti na části obličeje, které ve vašem případě potřebují nejvíce péče.


Vychutnejte si okamžitý účinek na každém milimetru pleti.

Přesná aplikace drobných náplastí umožňuje dosažení úžasného výsledku.


Vyberte si, která část vašeho těla potřebuje největší péči a pomozte jí k obnově i s těmito drobnými pomocníky.

Vybrali jsme pro vás