Zadejte název produktu, značky...

EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRA

LIMITOVANÁ EDICE GIORGIO ARMANI​

ACQUA DI GIÒ PROFONDO LIGHTS


ARMANI

Acqua Di Giò Profondo Lights Parfémová voda

1 970.00Kč
75 ml
K dispozici 2 položky/položek
NOVINKA


S novou svěží intenzitou a lahvičkou zářící v temnotách svádí limitovaná edice ACQUA DI GIÒ PROFONDO LIGHTS k ponoru do neznáma a odvaze přivítat nečekané. Fougèrová vodní citrusová kompozice zachycuje esenci zářivého světla pronikajícího záhadnou temnotou oceánu, přičemž odhaluje sílu hlubokých vod. 
TAJEMSTVÍ VŮNĚ MOŘE

Probuďte své smysly se zelenou mandarinkou a kardamomovou esencí, doplněnými o mořské nóty. Levandule, rozmarýnová a cypřišová esence v srdci vůně připomínají první nádech po vynoření.

OBJEVTE VŠECHNY TVÁŘE MUŽNOSTI​

ARMANI

Acqua Di Giò pour Homme Toaletní voda

1 490.00Kč
Rozprašovač 100 ml
K dispozici 4 položky/položekAcqua di Giò Pour Homme​

​Svěží, neodolatelně smyslná mořská vůně s tóny hyacintů se otvírá přívalem svěžího kalabrijského bergamotu, neroli a zelené mandarinky. Vyzkoušejte sprchu dřevité mořské svěžesti.​Acqua di Giò Profondo

​Svěžest zelené mandarinky a lehkost citrusového bergamotu probudí vaše smysly společně s aromatickým rozmarýnem a levandulí. Hloubku a mužnost dodává vůni dřevité pačuli, pižmo a ambrový akord.

ARMANI

Acqua di Giò Profondo Parfémová voda

1 970.00Kč
75 ml
K dispozici 3 položky/položek
ARMANI

Acqua Di Giò Absolu Parfémová voda

3 680.00Kč
125 ml
K dispozici 3 položky/položekAcqua di Giò Absolu

​ Elegantní spojení dřev zjemněných svěžím vodním znamením. Obsahuje pačuli, která poskytuje perfektní rovnováhu mezi vůní vody a dřevitým aroma a vytváří tak v srdci parfému mužnost s nádechem smyslnosti.Acqua di Giò Profumo

​Vůně se zrodila ze sopečné horniny v hlubokých vodách oceánu. Svěží bergamotové a mořské akordy se mísí se sytým, podmanivým kadidlem, společně se šalvějí a rozmarýnem. 


ARMANI

Acqua Di Giò Homme Profumo Parfémová voda

1 970.00Kč
Rozprašovač 75 ml
K dispozici 3 položky/položek