210 Tapered Blending Brush - Štětec na oční stíny a rozjasňovač - FENTY BEAUTY BY RIHANNA
 

FENTY BEAUTY BY RIHANNA

210 Tapered Blending Brush
Štětec na oční stíny a rozjasňovač

  • Exkluzivně

Je jedno, jestli jste minimalistka nebo trochu přeháníte, tajemství každého líčení očí je roztírat, roztírat a ještě trochu víc roztírat. Štětec Tapered Blending Brush 210 je speciálně navržený ke ...

Více informací
TO DO
210 Štětec na oční stíny a rozjasňovač
  • Exkluzivně
580,00Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
Je jedno, jestli jste minimalistka nebo trochu přeháníte, tajemství každého líčení očí je roztírat, roztírat a ještě trochu víc roztírat. Štětec Tapered Blending Brush 210 je speciálně navržený ke konturování záhybu očních víček pro snadné roztírání při líčení s okamžitým dechberoucím efektem.

Super měkké syntetické štětiny jsou zastřižené na míru do načechraného tvaru, který roztírá vysoce pigmentované oční stíny značky Fenty Beauty a také váš oblíbený rozjasňovač Killawatt Freestyle Highlighter! snadno a kontrolovaně, bez ohledu na tvar vašich očí či typ očního víčka.
Tento vysoce flexibilní štětec s vyklenutou hlavou je navržen jako univerzální, tak aby si každý mohl pohrát s pigmenty jako profesionál.

Štětec Tapered Blending Brush 210 používejte k aplikaci očních stínů z palety Moroccan Spice do záhybu očního víčka, poté střídavými pohyby vpřed a vzad (jako u stěrače) snadno rozetřete po celém oku.

PROFESIONÁLNÍ TIP: Zastřižená špička štětce se dokonale hodí pro detailnější práci - používejte ho k aplikaci rozjasňovače Killawatt Freestyle Highlighter do vnitřních koutků očí, nebo podél spodní linie řas pro dodání rozjasnění jakémukoli líčení.

-
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků