200 All-Over Eyeshadow Brush - Štětec na oční stíny - FENTY BEAUTY BY RIHANNA
 

FENTY BEAUTY BY RIHANNA

200 All-Over Eyeshadow Brush
Štětec na oční stíny

  • Exkluzivně

Vraťte se zpět k základům se štětcem, který umí vše. Štětec All-Over Eyeshadow Brush 200 je odborně vytvořený a tvarovaný pro neuvěřitelnou univerzálnost - je to štětec, po kterém budete neustále ...

Více informací
TO DO
200 Štětec na oční stíny
  • Exkluzivně
580,00Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
Vraťte se zpět k základům se štětcem, který umí vše. Štětec All-Over Eyeshadow Brush 200 je odborně vytvořený a tvarovaný pro neuvěřitelnou univerzálnost - je to štětec, po kterém budete neustále sahat.

Super jemné syntetické štětiny ukládají a nanášejí barvu na celé oční víčko pro výrazné líčení očí, kterého dosáhnete snáze a rychleji než kdykoli předtím. Tento jedinečně zastřižený štětec ve tvaru vějíře je navržený ke snadnému a rovnoměrnému nabírání, aplikaci a roztírání barvy - to z něj činí dokonalý nástroj pro nanášení vysoce pigmentovaných očních stínů Fenty Beauty (nebo vašich oblíbených rozjasňovačů Killawatt Freestyle Highlighters)!

Plochou stranu štětce All-Over Eyeshadow Brush 200 použijte k nabírání, aplikaci a roztírání očních stínů z palety Moroccan Spice na celé oční víčko.

PROFESIONÁLNÍ TIP: Chcete dosáhnout superintenzivního líčení očí? Použijte tento štětec k roztírání rozjasňovače Killawatt Freestyle Highlighter po celém očním víčku!

-
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků