Naked 2 Paletka - URBAN DECAY
 

URBAN DECAY

Naked 2 Paletka

  • Exkluzivně
  • Exkluzivní nabídka na internetu

Nemohly jste se nabažit nejprodávanější paletkou Naked od Urban Decay a už jste křičely, že chcete další, ještě víc „NAKED“ paletku. Naked 2 je paletka s bohatou škálou 12 neutrálních očních stínů ...

Více informací
TO DO
Naked 2 Palette
  • Exkluzivně
  • Exkluzivní nabídka na internetu
1 540Kč
DODÁNÍ ZDARMA NAD 1000 KČ
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
  • Více informací
proČ
to milujeme ?
Většina barev je tmavošedých, tedy dokonalých pro střízlivější a přirozené nalíčení.
Nemohly jste se nabažit nejprodávanější paletkou Naked od Urban Decay a už jste křičely, že chcete další, ještě víc „NAKED“ paletku.

Naked 2 je paletka s bohatou škálou 12 neutrálních očních stínů pro „nude“ líčení inspirovaná šedí velkoměsta. Stíny Naked 2 jsou jako pravé pohlazení pro tvář, od těch nejhebčích matných, saténových, ale i třpytivých očních stínů, jaké jste kdy pocítily. Šedobéžový nádech očních stínů sluší každému, a přesto vás nikdy nepřestane bavit. Zamilujte se do šedohnědých odstínů, které jsou ještě svůdnější v kombinaci s třpytivými odstíny nebo supersmyslným černým tónem.
Staňte se opravdu ""urban"" ženou. Všechny odstíny v paletce Naked 2 obsahují Pigment Infusion SystemTM, patentovanou směs přísad Urban Decay, díky níž mají stíny hedvábnou texturu, intenzivní barvy, skvěle drží na svém místě a dají se rozetřít do ztracena.
Pigmenty nasycené oční stíny jsou ukryty v paletce, která připomíná kazetu vodovek ve studeném nude obalu. Součástí balení je také oboustranný štěteček, který lze využít ke stínování nebo míšení a zrcátko, pro pohodlné nalíčení ať jste kdekoli. Paletka Naked 2 od Urban Decay je hladká, moderní a na dotyk příjemně chladivá.
Urban Decay je 100% cruelty-free, netestujeme na zvířatech.

Paletka Naked 2 obsahuje specifický štětec s jedním aplikátorem na oční stíny a druhým pro vytvoření linky podél linie řas. Lze jej rovněž použít pro aplikaci světlejšího odstínu jako např. Foxy či Half Baked do vnitřního koutku oka pro rozjasnění Vašeho pohledu.

Pro ještě více strhující finiš a výdrž líčidel po dobu 24 hodin naneste bázi pod oční stíny Primer Potion. S touto paletkou vytvoříte jak jemné denní líčení tak večerní sexy look.

BLACK OUT:
Zinc Stearate, Talc, Silica, Ethyhexyl Palmitate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Boron Nitride, Sorbic Acid.

BOOTY CALL / FOXY / PISTOL:
Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Stearate, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, PTFE.

BUSTED / VERVE:
Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, PTFE, Zinc Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer.

CHOPPER:
Talc, Polyethylene Terephthalate, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Stearate, PTFE, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sobric Acid, Acrylates Copolymer, Tin Oxide.

HALF BAKED / SNAKE BIT / YDK:
Caprylic/Capric Triglyceride, Talc, Zinc Stearate, PTFE, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid.

SUSPECT:
Talc, Caprylic/Capric Triglyceride, Calcium Sodium Borosilicate, Zinc Stearate, PTFE, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, Tin Oxide.

TEASE:
Talc, Zinc Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Sorbic Acid, PTFE.

All Shades May Contain:
CI 77019 (Mica), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491/77492/77499 (Iron Oxides), CI 77000 (Aluminum Powder), CI 75470 (Carmine), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77163 (Bismuth Oxychloride).
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
Naked 2 Palette obsahuje:

- 12 matných, saténových, duhových a třpytivých odstínů (Foxy, Half Baked, Bootycall, Chopper, Tease, Snakebite, Suspect, Pistol, Verve, YDK, Busted a Blackout)
- profesionální oboustranný syntetický štětec na oční stíny Naked 2 vyráběný dle standardů
- zrcátko

Recenze zákazníků