Collection Sheers Inifnite Shine - Lak na nehty - OPI
 

OPI

Collection Sheers Inifnite Shine
Lak na nehty

  • slevy

OPI působí převrat v lacích na nehty svou zcela novou řadou Infinite Shine. Aktivní ženy, kterými samy jsme, vyhledávají účinné produkty, jejichž efekty přetrvávají v čase. Pro laky to platí také! ...

Více informací
TO DO
ISLSH6 - Ring Bare-er (15 ml)
  • slevy
299,00Kč 410,00Kč
Vyprodáno
  • Popis
  • Složení
OPI působí převrat v lacích na nehty svou zcela novou řadou Infinite Shine.
Aktivní ženy, kterými samy jsme, vyhledávají účinné produkty, jejichž efekty přetrvávají v čase. Pro laky to platí také! Hledáme hezké barvy, lesk, který trvá, dlouhou výdrž a rychlé odlakování!

Infinite Shine, nová řada OPI přichází s novou „hybridní“ recepturou, která byla vytvořena z klasických laků OPI a z polopermanentních laků oblíbených pro svůj lesk a dlouhou výdrž. Barvy jsou úžasné a inspirované nejprodávanějšími laky OPI.

Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Stearalkonium Bentonite, Styrene/Acrylates Copolymer, Mica, Benzophenone-1, Diacetone Alcohol, Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Tin Oxide, Phosphoric Acid, Barium Sulfate, Titanium Dioxide (CI 77891), Red 6 (CI 15850), Yellow 5 (CI 19140).
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Doplňte svůj look

Objevte další produkty z řady

Recenze zákazníků