SEPHO

Sada Intense Eyes

661.00Kč 735.00Kč
Dva produkty pro snadné líčení očí. Exkluzivně na webu za zvýhodněnou cenu + 1 malá modrá recyklovaná bavlněná taštička ZDARMA. Tato sada obsahuje: - 1 řasenku Size Up 14 ml v barvě Ultra Black - 1 Černou tužku na oči Ink Fine Eyeliner - ZDARMA: 1 malá modrá recyklovaná bavlněná taštička (1) EXKLUZIVNĚ ONLINE: Chcete kouřové líčení očí za skvělou cenu? S touto dárkovou sadou SEPHORA COLLECTION je to snadné. Krok 1: pomocí voděodolné oční linky nakreslete linku s nastavitelnou intenzitou. Krok 2: zakončete řasenkou SIZE UP pro XXL objem vašich řas. Co obsahuje sada na líčení SEPHORA COLLECTION?. 1 x ŘASENKA SIZE UP Řasy jsou plné, zvýrazňují líčení očí a rozšiřují oči. 180 % větší objem pouhými několika tahy (2). Během několika vteřin se vaše řasy změní z L na XXL. Tato řasenka je obohacena o objemové mikroperličky a její dlouhotrvající složení vydrží po celý den. Další výhoda řasenky Size Up: Kartáček ve tvaru přesýpacích hodin okamžitě zvětšuje objem, protože krátká vlákna uprostřed obalují řasy pro intenzivní, ultra černý efekt. Na koncích delší štětinky rozetřou řasenku až ke konečkům řas, prodlouží, natočí a oddělí řasy. 1 x TUŽKA NA OČI Vysoce přesná plstěná tužka na oči SEPHORA COLLECTION, která je ideální pro vytvoření každého typu líčení, od velmi jemné až po silnější linku. Dlouhý, ohebný hrot a dlouhotrvající, voděodolné složení usnadňují nanášení husté, intenzivně černé linky. (1) 50% recyklovaná bavlna - 50% polyester (2) Průměrný výsledek dosažený po 20 tazích štětcem. Test proveden na 24 umělých řasách. ... Zobrazit více

Black Ink
Classic Line Felt Liner
Tekutá oční linka
1 ml

345.00Kč
34 500.00Kč / 100ml

Size Up
Řasenka pro okamžitý XL objem
Ultra Black (14 ml)

390.00Kč
2 785.71Kč / 100ml
661.00Kč 735.00Kč

  • tab description Popis

    Dva produkty pro snadné líčení očí. Exkluzivně na webu za zvýhodněnou cenu + 1 malá modrá recyklovaná bavlněná taštička ZDARMA. Tato sada obsahuje: - 1 řasenku Size Up 14 ml v barvě Ultra Black - 1 Černou tužku na oči Ink Fine Eyeliner - ZDARMA: 1 malá modrá recyklovaná bavlněná taštička (1) EXKLUZIVNĚ ONLINE: Chcete kouřové líčení očí za skvělou cenu? S touto dárkovou sadou SEPHORA COLLECTION je to snadné. Krok 1: pomocí voděodolné oční linky nakreslete linku s nastavitelnou intenzitou. Krok 2: zakončete řasenkou SIZE UP pro XXL objem vašich řas. Co obsahuje sada na líčení SEPHORA COLLECTION?. 1 x ŘASENKA SIZE UP Řasy jsou plné, zvýrazňují líčení očí a rozšiřují oči. 180 % větší objem pouhými několika tahy (2). Během několika vteřin se vaše řasy změní z L na XXL. Tato řasenka je obohacena o objemové mikroperličky a její dlouhotrvající složení vydrží po celý den. Další výhoda řasenky Size Up: Kartáček ve tvaru přesýpacích hodin okamžitě zvětšuje objem, protože krátká vlákna uprostřed obalují řasy pro intenzivní, ultra černý efekt. Na koncích delší štětinky rozetřou řasenku až ke konečkům řas, prodlouží, natočí a oddělí řasy. 1 x TUŽKA NA OČI Vysoce přesná plstěná tužka na oči SEPHORA COLLECTION, která je ideální pro vytvoření každého typu líčení, od velmi jemné až po silnější linku. Dlouhý, ohebný hrot a dlouhotrvající, voděodolné složení usnadňují nanášení husté, intenzivně černé linky. (1) 50% recyklovaná bavlna - 50% polyester (2) Průměrný výsledek dosažený po 20 tazích štětcem. Test proveden na 24 umělých řasách.

Představte si značku, která neustále hledá inovace a objevy, jež zlepšují Vaši každodenní krásu... Dekorativní kosmetika, doplňky, koupelové a pečující produkty: Sephora Collection nabízí spousty úžasných produktů, textur a barev.
Naše dostupné produkty stojí v čele trendů a jsou vždy kvalitní.
Dopřejte si volnost vytvářet vlastní styly a měnit je, když na to budete mít chuť!

0 barva