Zadejte název produktu, značky...
#wonderland

SEPHORA WONDERLAND 2022 se konal v obchodním centru Nový Smíchov, kde byla otevřena historicky první prodejna v ČR. Vznikl zde jedinečný svět zábavy, experimentů a objevování, vytvořený ve spolupráci s našimi partnerskými značkami. Šlo o skutečně jedinečnou událost, která všem hostům umožnola pocítit a zažít sktutečného ducha a DNA SEPHORA. 


V PRODEJNĚ OC NOVÝ SMÍCHOV NA VÁS KROMĚ BOHATÉHO PROGRAMU ČEKAJÍ TAKÉ:


Live DJ

Stánky značek, které představí své novinky a služby - Lancôme, Yves Saint Laurent, Armani, Sephora Collection, Dior Backstage, Benefit

Sephora HUB - přijďte vyzkoušet flash make-up a péči o pleť s profesionály v oboru

Diagnostika pleti a vlasů se značkou Sisley

Make up bar - LOEWE NAIL SERVIS (také v OC PALLADIUM A OC CHODOV)*Změna programu vyhrazena.

NABÍDKY A DÁRKY

OSLAVTE 20 LET KRÁSY SE SLEVOU 30 %

IKONICKÉ PRODUKTY

PARTNEŘI

Značka Armani ztělesňuje eleganci, nadčasovost a přirozenou krásu. Produkty jsou inspirovány nekonečnými zkušenostmi a poznatky, které do nich Maestro Giorgio Armani s precizností promítá.

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší každé ženě krásu.Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší každé ženě krásu.

Značka Lancôme podtrhává krásu každé ženy, a pomáhá jim cítit se sebevědomá, krásná a oslnivá. Ženy přicházejí ke značce Lancôme, aby byly krásnější, a odcházejí šťastnější.

Inspirativní značka, která jde vždy směrem vpřed! Objevte spoustu produktů, barev a výsledných efektů. Nebojte se nosit to, co chcete, tvořte svou vlastní krásu a nejvíce ze všeho mějte rádi to, co vidíte v zrcadle!

Odvážná, svá, svobodná, nekompromisní. Značka Yves Saint Laurent stále nese odkaz svého zakladatele. Zapomeňte na pravidla a vytvořte si svá vlastní. Podtrhněte svoji osobnost a ukažte ji světu. 

faq

Revoluční koncept parfumerií SEPHORA, byl založený ve Francii Dominiquem Mandonnaudem v roce 1970. Díky produktům a službám nabízeným společností SEPHORA získávají naši zákazníci větší sebevědomí a jsou povzbuzováni k využití svého skrytého potenciálu, to vše za podpory profesionálního a vysoce kreativního týmu poradců.

První parfumerie SEPHORA byla v České republice otevřena v roce 2002 v Praze, v obchodním centru Nový Smíchov.

V Praze v obchodním centru Nový Smíchov,kde byla otevřena historicky první prodejna v ČR, vznikne SEPHORA Wonderland - jedinečný svět zábavy, experimentů a objevování, vytvořeného ve spolupráci s našimi partnerskými značkami. Jde o skutečně jedinečnou událost, která všem hostům umožní pocítit a zažít skutečného ducha a DNA SEPHORA. SEPHORA Wonderland bude otevřen od 08. 06. do 11. 06. 2022 společně s nabídkou dalších zajímavostí a překvapení spojených s oslavou 20. výročí společnosti SEPHORA v České republice.