Red Power Herbal Cream - Bylinný čaj

0 hodnocení
Red Power Herbal Cream - Bylinný čaj
420.00Kč (1)
1 400.00Kč / 100g
Bylinný čaj Red Power od francouzské firmy The French Herborist je ideální pro ženský cyklus. Náš ... Více informací

420.00Kč (1)
1 400.00Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
701721
Beauty night je tady!✨

*Akce se nevztahuje na již zlevněné produkty, dárkové karty, Sephora Collection Paletku osmi očních stínů a a na značky Tarte, Gisou, Kenzoki, Rare Beauty, Tata Harper, The Ordinary, Pat McGrath Labs, Sephora Favorites, Baobab Collection, R.E.M. Beauty, Supergoop, Neom Organics London, Make Up By Mario. Akce nelze kombinovat.

null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Bylinný čaj Red Power od francouzské firmy The French Herborist je ideální pro ženský cyklus. Náš bylinný čaj je velmi příjemný na chuť díky krásné kombinaci šalvěje muškátové a rozmarýnu. Poselství: "Když vidíš všechno šedě, pohni slonem".


  Jeho super síla:

  - Podporuje menstruační cyklus

  - Snižuje křeče

  - Zmírňuje premenstruační syndrom

  - Snižuje výtok


  Přírodní složky :

  - Vyrovnávací šalvěj

  - Zklidňující alchemilka

  - Uklidňující řebříček


  A pro naši planetu?

  - 100% kompostovatelné obaly a čajové sáčky

  - 0 % plastů

  - Biologicky rozložitelné

 • tab tips Návod k použití

  Jeden až tři sáčky denně. Začněte každý cyklus 4 až 10 dní před menstruací a pokračujte po celou dobu.


  Ponořte do vroucí vody na 3 minuty.

 • tab ingredients Složky
  FEUILLE DE SAUGE OFFICINALE BIO (SALVIA OFFICINALIS, 34%), PARTIE AÉRIENNE D'ALCHÉMILLE VULGAIRE BIO (ALCHEMILLA VULGARIS), SOMMITÉ FLEURIE D'ACHILLÉE MILLEFEUILLE BIO (ACHILLEA MILLEFOLIUM), FEUILLE DE ROMARIN BIO (ROSMARINUS OFFICINALIS, 6%), EXTRAIT DE PÊCHE BIO
 • Recenze

The French Herborist moderní přístup přetváří tradiční receptury tak, aby poskytovaly vyvážené produkty, které se snadno připravují a jejichž přednosti jsou uznávány již po staletí. Výrobky jsou baleny v biologicky odbouratelných a kompostovatelných nálevových sáčcích, v barevných obalech s moderním designem. Cílem značky je usnadnit každodenní pohodu a nabídnout rituál dostupný všem. V centru jejich snažení stojí kvalita a životní prostředí, řemeslný sběr, čisté a přírodní směsi a pěstování rostlin v souladu s evropskými ekologickými normami. Dům, který založila Amandine Thomas, vášnivá bylinkářka, se opírá o odborné znalosti farmaceutů, certifikovaných bylinkářů a odborníků na výživu. Jejich přístup je rozhodně ekologický a ve všech fázích výroby upřednostňuje respektování životního prostředí.