Good Night Herbal Tea - Bylinný čaj na spaní

0 hodnocení
Good Night Herbal Tea - Bylinný čaj na spaní
420.00Kč (1)
1 400.00Kč / 100g
The French Herboist vám chce pomoci s dobrým spánkem pomocí bylinného čaje s obsahem hořkého pomeran ... Více informací

420.00Kč (1)
1 400.00Kč / 100g

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
701719
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  The French Herboist vám chce pomoci s dobrým spánkem pomocí bylinného čaje s obsahem hořkého pomeranče, který přispívá k normálnímu spánku a pomáhá vám cítit se uvolněně při stresu. Probuďte se s pocitem odpočinku! Poselství : "Naučte se nechat jít".


  Jeho super síly :

  - Připraví vás na dobrý spánek

  - Podporuje tělesnou a duševní pohodu

  - Má uklidňující a relaxační účinky


  Jeho přírodní složky :

  - Uvolňující pomerančový list a šalvěj

  - uklidňující lipový květ a verbena

  - máta peprná na trávení


  A pro naši planetu?

  - 100% kompostovatelné obaly a čajové sáčky

  - 0 % plastů

  - Biologicky rozložitelné

 • tab tips Návod k použití
  1 až 3 sáčky denně, půl hodiny před spaním.
  Ponořte do vroucí vody na 3 minuty.
 • tab ingredients Složky
  ORANGER BIRAGADIER FEUILLE TRIÉE BIO (CITRUS AURANTIUM VARAMARA, 20%), TILLEUL AUBIER ROUGE BIO (TILIA SYLVESTRIS), VERVEINE ODORANTE FRANCE FEUILLE BIO (LIPPIA CITRIODORA), MENTHE POIVRÉE PARTIE AÉRIENNE BIO (MENTHA PIPERITA), SAUGE OFFICINALE FEUILLE FRANCE BIO (SALVIA OFFICINALIS)
 • Recenze

The French Herborist moderní přístup přetváří tradiční receptury tak, aby poskytovaly vyvážené produkty, které se snadno připravují a jejichž přednosti jsou uznávány již po staletí. Výrobky jsou baleny v biologicky odbouratelných a kompostovatelných nálevových sáčcích, v barevných obalech s moderním designem. Cílem značky je usnadnit každodenní pohodu a nabídnout rituál dostupný všem. V centru jejich snažení stojí kvalita a životní prostředí, řemeslný sběr, čisté a přírodní směsi a pěstování rostlin v souladu s evropskými ekologickými normami. Dům, který založila Amandine Thomas, vášnivá bylinkářka, se opírá o odborné znalosti farmaceutů, certifikovaných bylinkářů a odborníků na výživu. Jejich přístup je rozhodně ekologický a ve všech fázích výroby upřednostňuje respektování životního prostředí.