Body Burner Herbal Tea - Bylinný čaj

0 hodnocení
Body Burner Herbal Tea - Bylinný čaj
420.00Kč (1)
1 400.00Kč / 100g
Balení obsahuje :20 čajových sáčků Fat Burner od The French Herborist je vytvořen tak, aby vám ... Více informací

420.00Kč (1)
1 400.00Kč / 100g
NOVINKA

10 Kč = 1 bod
250 bodů = 1 Beauty Dárek

Bezpečná platba

 • visa
 • mastercard
701718
null

*Při nákupu produktů v minimální hodnotě 4 990 Kč získáte jako dárek Holiday Box se 17 minis. Nabídka platí do vyčerpání zásob. Platí na www.sephora.cz a neplatí pro službu Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Pro získání dárku k nákupu je třeba dosáhnout požadované hodnoty nákupu po odečtení všech slev. Maximální množství dárků na objednávku je 1ks.

 • tab description Popis

  Balení obsahuje :

  20 čajových sáčků

   Fat Burner od The French Herborist je vytvořen tak, aby vám pomohl regulovat vaši hmotnost. Jeho svěží chuť vás bude těšit po celý den. Užívejte si života, my se o vás postaráme!


  Jeho super síly:

  - Pomáhá při hubnutí

  - Odstraňuje tuk

  - Usnadňuje odvodnění

  - Bojuje proti celulitidě


  Přírodní složky :

  - Spalování tuků mate

  - Odvodňující ibišek

  - Zeštíhlující máta peprná


  A pro planetu?

  - 100% kompostovatelné obaly a čajové sáčky

  - 0 % plastů

  - Biologicky rozložitelné

 • tab tips Návod k použití

  1 až 4 sáčky denně, pijte během dne.

  Ponořte do vroucí vody na 3 minuty.

 • tab ingredients Složky
  MATÉ VERT (50%), HIBISCUS (31%), GRAINES DE FENUGREC, MENTHE POIVRÉE, ARÔME NATUREL DE CITRON, ARÔME NATUREL D'ORANGE, ARÔME NATUREL DE MANDARINE, HUILE DE MANDARINE, ARÔME NATUREL DE MENTHE POIVRÉE
 • Recenze

The French Herborist moderní přístup přetváří tradiční receptury tak, aby poskytovaly vyvážené produkty, které se snadno připravují a jejichž přednosti jsou uznávány již po staletí. Výrobky jsou baleny v biologicky odbouratelných a kompostovatelných nálevových sáčcích, v barevných obalech s moderním designem. Cílem značky je usnadnit každodenní pohodu a nabídnout rituál dostupný všem. V centru jejich snažení stojí kvalita a životní prostředí, řemeslný sběr, čisté a přírodní směsi a pěstování rostlin v souladu s evropskými ekologickými normami. Dům, který založila Amandine Thomas, vášnivá bylinkářka, se opírá o odborné znalosti farmaceutů, certifikovaných bylinkářů a odborníků na výživu. Jejich přístup je rozhodně ekologický a ve všech fázích výroby upřednostňuje respektování životního prostředí.