Zadejte název produktu, značky...

Mini produkty,
maxi zážitky.


Chcete mít své milované produkty vždy při ruce? Mini make-up, mini parfém, mini péče o vlasy a tělo, mini opalovací krémy... To vše je možné! Sbalte si tašku a vyražte kam jen budete chtít! Naše mini produkty jsou ideální pro každodenní nošení v kosmetické taštičce, nebo i jako nezbytnosti do příručního zavazadla do letadla!.

Vezměte si své oblíbené produkty s sebou jak na jednodenní výlet tak na delší dovolenou! Tato roztomilá balení jsou také skvělou volbou, pokud hledáte svůj nový oblíbený produkt a nechcete se vázat k plné velikosti. Nové textury, nové vůně a další nezbytnosti k objevení svého nového kosmetického rituálu, pusťte uzdu své fantazii a hrajte si s kosmetikou. Krása má být i zábava!


Chci víc

V příručním zavazadle smíte mít lahvičku s tekutinou o maximálním objemu 100 ml. Toto pravidlo se vztahuje i na jejich obaly, pokud tedy máte krém v obalu o obsahu 150ml, do letadla ho vzít nemůžete, i kdyby v něm zbývala půlka. Pro tyto účely se hodí cestovní velikosti! Letištní kontroly řadí mezi tekutiny následující konzistence: tekutiny, krémy, gely, balzámy, pasty a aerosoly. Vaše rtěnka, řasenka, krémové oční stíny, fixační sprej atd. jsou na seznamu tekutin. Můžete si s sebou vzít více položek cestovní velikosti, pokud jejich celkové množství nepřesáhne 1 litr. A pozor: nejedná se o 1 litr na jedno zavazadlo, ale o 1 litr na příruční zavazadlo i kabelku dohromady! Pokud chcete kontrolou projít bez ztráty produktů, umístěte tekutiny do průhledného obalu (plastová taška na zip, průhledná kosmetická taštička bez potisku...), jehož obsah nepřesahuje 1000ml. U kontrolního rámu taštičku vytáhněte ze zavazadla a vložte do letištního obalu pro kontrolu. Ale co když máte kosmetiku v odbaveném zavazadle? V tom případě není množství omezeno, ale nezapomeňte kufr zabalit tak, aby se produkty při přepravě nerozbily! Tip: do kompaktních pudrů, tvářenek, očních stínů a podobných produktů vložte vatový tamponek nebo složený kapesník, abyste vyplnili prázdný prostor mezi pudrem a zrcátkem. Tímto produkty ochráníte před nárazy a zamezíte jejich rozbití. Pokud chcete být extra opatrní, můžete také použít bublinkovou fólii. Neplačte nad rozbitou pudřenkou! Šťastnou cestu!

Při balení myslete na to, abyste byli schopni vytvořit kompletní look: obličej, oči a rty. Voděodolné přípravky jsou nejlepší, i když se nechystáte plavat, protože jsou i odolné vůči potu! Abyste si toho nebrali moc, soustřeďte se na následující: - Pleť: Make-up v mini velikosti. Pokud míříte někam, kde je slunečno, proč ho nevyměnit za tónovaný hydratační krém, který vyrovná tón vaší pleti, zatímco se budete opalovat? Dva v jednom! Můžete se také rozhodnout pro bronzer, který zvýrazní vaše přirozené opálení. Nakonec nezapomeňte na korektor, který zakryje tmavé kruhy pod očima a nedokonalosti, které by mohly vaši dovolenou narušit. - Oči: Vyberte si univerzální barvy se kterými dosáhnete přirozeného efektu na den a večer vytvoříte dramatičtější look do města. Mini paletka očních stínů, která obsahuje jak neutrální odstíny, je ideální pro každou příležitost! Nezapomeňte na řasenku: kdybyste si s sebou měli vzít jeden jediný produkt na oči, byla by to právě řasenka. - Rty: vyberte si jednu přirozenou barvu na den (například nude růžovou nebo malinovou). Pokud máte plány na večer, můžete přidat i další, sofistikovanější barvu. A to je asi tak vše podstatné. Teď už si stačí jen zabalit štětce a odličovadlo!

Aby se štětinky kartáče neohýbaly, neztrácely tvar nebo nevypadávaly: - Vložte je do pevného pouzdra na štětce, které se bezpečně uzavírá. Jistě, v kufru je trochu neelegantní, ale v místě dovolené se todo pouzdro promění v praktický stojánek na štětce. - Vložte je do měkkého pouzdra s přihrádkami pro jednotlivé typy štětců na líčení. Pak je stačí srolovat nebo zapnout a máte vystaráno! Snadné, diskrétní, efektivní. - Vložte je do kosmetické taštičky, která je určena výhradně pro vaše štětce. Měla by být dostatečně velká, aby se do ní štětce vešly, aniž by se jejich štětiny ohnuly. Štětce můžete chránit tak, že každý z nich zabalíte do kapesníku a vytvoříte pro ně jakési individuální pouzdro. Pokud si kupujete cestovní štětce, ponechte si obal (krabičku nebo pouzdro): neexistuje bezpečnější způsob, jak by vaše štětce mohly cestovat s vámi!

Na našem e-shopu www.sephora.cz nebo v prodejnách SEPHORA. Naše kolekce jsou ucelené a exkluzivní. Snadno v nich rychle najdete své oblíbené produkty v cestovní velikosti nebo si vyhlédnete nové kosmetické produkty, které jsou vhodné na cesty. Speciální cestovní formáty jsou vyrobené speciálně s ohledem na bezpečnostní normy, které se snadno vejdou i do příručních zavazadel.

V prodejnách Sephora nebo na webu sephora.cz. Nabízíme spoustu různých cestovních sad se všemi štětci na líčení, které potřebujete k vytvoření kompletního líčení: štětec na make-up, štětec na pudr, štětec na tvářenku, štětec na oční stíny, štětec na obočí... A jako bonus jsou často dodávány v malém pouzdře nebo kufříku, který si můžete vzít s sebou, ať už jste kdekoli. I kdyby to mělo být jen na úpravu líčení během dne!

Pokud letíte pouze s příručním zavazadlem, vyberte si cestovní šampon o objemu maximálně 100 ml, což je dostatečné množství na několik umytí.