Zadejte název produktu, značky...

Make-up
rutina.


5 kroků, které sjednotí, rozjasní a podmaní si vaši pleť !


Všichni chceme přirozenou pleť, bez známek únavy a bez nedokonalostí. Nejen přes den, ale pleť musí bý perfektní i večer! Abychom splnili vaše touhy, nabízíme vám 5 snadných kroků k tomu, aby vaše pleť zazářila! Připravili jsme i videonávody a výběr produktů pro všechny potřeby a různé vzhledy. Vyberte si správný odstín a produkt, který vám skutečně vyhovuje!

null

Jak dosáhnout
  dokonalé pleti ?  

Krok 1 : PODKLAD

Krok 2 : SJEDNOCENÍ

Krok 3 : KRYTÍ

Krok 4 : PUDR

Krok 5 : FIXACE

null

Kvíz

Najděte ten pravý odstín!

null

Krok 1

Podklad


Připravte svou pleť!


Aplikujte podkladovou bázi pod make-up po vaší skincare rutině.


Rozjasnění, vypnutí, efekt zmatnění..


Okamžitý efekt vylepšení. Díky podkladové bázi make-up vydrží po celý den.

null

Krok 2

SJEDNOCENÍ


Aplikujte váš make-up!


Vyberte si správný odstín pro vaši pleť.


Pro lehké krytí naneste malé množství do středu obličeje a roztáhněte vně obličeje konečky prstů, houbičkou nebo štětcem. Pro výraznější krytí naneste vrstvením jednotlivých vrstev.

null

Vyzkoušejte... TOO FACED

born this way

PRO JAKÝ TYP LÍČENÍ?

Nemastný makeup Born This Way nabízí neodhalitelné krytí, zároveň zakrývá nedokonalosti a zanechává pleť přirozeně zářivou.


Použití:

Pro lehké krytí naneste malé množství do středu obličeje a roztáhněte vně obličeje konečky prstů, houbičkou nebo štětcem. Pro výraznější krytí naneste vrstvením jednotlivých vrstev.


null

Krok 3

KRYTÍ


Bez chybičky !


Máte kruhy pod očima? Chcete zakrýt nedokonalosti?


Nanášejte od středu obličeje směrem ven pohyby nahoru, abyste zdůraznili rysy tváře.. Pro začervenalou pleť s nedokonalostmi, použijte i korektor pro vyšší krytí!

null

Vyzkoušejte... FENTY BEAUTY

KRYCÍ KOREKTOR

Popis :

Ať skrýváte kruhy pod očima, nedokonalosti, kocovinu nebo třeba špatnou náladu, vaše tajemství je v bezpečí s tekutým korektorem Pro Filt’r Instant Retouch Concealer. Krémová matná textura, která je lehká jako vzduch, působí jako reálný foto filtr, redukuje začervenání, rozjasní oční okolí, zakryje nedokonalosti pleti. Objevte korektor s okamžitým krytím, který nezalézá do vrásek ani pórů a díky složení odolnému vůči potu zůstane na místě po celý den i noc.

Vyberte si z 50 odstínů ten pravý. Každý z nich byl vytvořen tak, aby dokonale doplňoval make-up Pro Filt’r foundation – párujte s make-upem podle čísla odstínu.


null

Krok 4

PUDR


Zmatněte pleť!


1. Naberte trochu pudru štětcem nebo labutěnkou, přebytek odstraňte poklepáním přes hřbet ruky.
2. Naneste pudr rovnonoměrně po celém obličeji, zaměřte se zóny se sklonem k lesknutí, např. T-zónu: hřbet nosu, bradu a čelo.
3. Pro velmi přirozený transparentní výsledek naneste jenom pudr.
4. Pro sofistikovanější a více krycí výsledek nanášejte pudr na makeup.

null

Vyzkoušejte... BENEFIT

HOOLA BRONZER

Použití :

Naneste jednu vrstvu tohoto bronzujícího prémiového pudru na bradu, tváře a čelo pro přirozeně „opálený“ odstín po celý rok. Obsahuje hebký štěteček s přírodními štětinami. Vhodný také na konturování a jako tvářenka.


Pro jaký typ líčení ?

Nemáte čas na dovolenou? Hoola to zařídí. Zdravá a opálená pleť bez oranžového podtónu. Po celý rok můžete vypadat přirozeně opálená díky Hoola bronzeru, i když slunce zrovna nezáří. Matný bronzer bez lesku a třpytek.


null

Krok 5

FIXACE


Dokonalá výdrž!


Zmatnění a zároveň rozjasnění v jednom. Pleť vypadá sametově přirozená.


Pro dokonalé líčení pleti s přirozeným a dlouhotrvajícím finišem. Po aplikaci fixátoru naneste tvářenku nebo bronzer pro podtržení a oživení tónu Vaší pleti.

Vyzkoušejte... URBAN DECAY

ALL NIGHTER DLOUHODRŽÍCÍ FIXAČNÍ SPREJ

Už vás nebaví, jak váš make-up vypadá po náročném dni? Přejete si dokonalé nalíčení, které se po celý den ani nehne a vydrží stále stejné až 16 hodin?


Použití:

Fixační sprej All Nighter poskytuje vyváženou a mikroskopicky jemnou mlhu, která je tak lehoučká, že ji sotva ucítíte. Naneste sprej od Urban Decay na obličej jako poslední krok vašeho make-upu. Vyhněte se kontaktu s očima. Aplikovat můžete přes tvář do tvaru písmene X nebo T. Nechte volně zaschnout.


  Najděte svůj odstín  
Vyberte si make-up od Fenty beauty nebo Too Faced

null


Jak správně používat štětec?1. Naberte make-up štětcem.

2. Aplikaci začněte u vlasové kontury a veďte malé krouživé pohyby.

3. Rozetřete ven od středu obličeje, včetně krku.

4. Zaměřte se na T-zónu.


K důkladnému vyčištění štětce použijte Brush Cleanser a nechte štětec uschnout ve vodorovné poloze, aby byly ochráněny oba konce.

null

HOUBIČKA PRO BEZCHYBNÝ VÝSLEDEK


Nepostradatelný doplněk k dosažení dokonalého nalíčení.

Když jej vyzkoušíte, už se bez něj neobejdete.POUŽITÍ:


Používání houbičky je snadné: stačí ji navlhčit, stlačit a otisknout v podkladové bázi, podkladu, pudru, krémové tvářence či jiném produktu pro tónování obličeje pro bezchybný výsledek.


Přebytek můžete odsát ubrouskem.