Krása inspirovaná vědou.

Víme, že vaše pleť je jedinečná. Proto považujeme péči o pleť za vědu, která vaší pleti poskytne přesně to, co potřebuje. Ať už chcete zabránit známkám stárnutí, posílit pevnost nebo obnovit jiskru, vybrali jsme pro vás ty nejlepší inovace v péči o pleť pro jakýkoli typ pleti.

Krása inspirovaná vědou.

Víme, že vaše pleť je jedinečná. Proto považujeme péči o pleť za vědu, která vaší pleti poskytne přesně to, co potřebuje.

Ať už chcete zabránit známkám stárnutí, posílit pevnost nebo obnovit jiskru, vybrali jsme pro vás ty nejlepší inovace v péči o pleť pro jakýkoli typ pleti.

Číst více

První známky stárnutí

Kdy mám zahájit první preventivní kúru proti stárnutí?

Chcete-li zabránit prvním známkám stárnutí a vzniku jemných vrásek, používejte od 25 let věku přizpůsobenou péči o pleť s obsahem antioxidantů, které pomáhají pleti bránit se oxidačnímu stresu.

Zpevnění a vrásky

Jak mohu redukovat vrásky?

Osvojte si zpevňující péči a víceúčelovou péči o pleť s vyplňujícími a zpevňujícími aktivními látkami, jako je kyselina hyaluronová.

Nedokonalosti

Jakým ošetřením redukovat své nedokonalosti?

Používejte čisticí produkty s niacinamidem, kyselinou salicylovou nebo jílem, které redukují nadbytečný maz a vzhled pórů.

Hydratace

Jak mohu hydratovat svou pleť?

Používejte denní péči s obsahem ceramidů a/nebo kyseliny hyaluronové, abyste zachovali ochrannou bariéru pokožky a omezili její dehydrataci.

Rozjasnění

Jak mohu obnovit rozjasnění své pleti?

Hydratujte svou pleť, abyste ji rozjasnili, a doplňte svou rutinní péči ošetřením s vitamínem C a/nebo ovocnými kyselinami!

UV ochrana

Jak mohu denně chránit svou pokožku před UV zářením?

Zařaďte do své péče o pleť přípravek s ochranným faktorem SPF nebo použijte tónovací krém s UV ochranou.