Thickening Full Form - Zahušťující pěna - BUMBLE AND BUMBLE
 

BUMBLE AND BUMBLE

Thickening Full Form
Zahušťující pěna

  • Exkluzivně

Hladká krémová pěna, která vlasům dodává objem. Působením tepla vymodeluje a zahustí účes. Při kontaktu se vzduchem tato mimořádně hustá krémová pěna modeluje vlasy. Pěna zaručuje vlasům hebkost, ...

Více informací
TO DO
143 g
  • Exkluzivně
750Kč
500Kč / 100ml
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
  • Více informací
Hladká krémová pěna, která vlasům dodává objem. Působením tepla vymodeluje a zahustí účes.

Při kontaktu se vzduchem tato mimořádně hustá krémová pěna modeluje vlasy. Pěna zaručuje vlasům hebkost, lesk a přirozenou pružnost. Dodává vašim vlasům objem a hezký tvar pro úžasný vzhled. Pro všechny typy vlasů a všechny textury, především pro jemné vlasy. Vhodná pro použití na barvených vlasech.

Tento produkt je vhodný pro všechny typy a textury vlasů, zejména jemné vlasy.

Aplikujte na vlhké vlasy před použitím vlasových stylingových přístrojů, které vlasy ohřívají.

Před každým použitím řádně protřepejte, vložte dávku produktu velikosti lískového oříšku do dlaní, kterými jej zahřejete a rozdělte texturu až k prstům. Nanášejte produkt na vlhké vlasy, nehte produkt jemně vstřebat od kořínků ke konečkům, poté vysušte fénem. Pro iluzi hustší kštice.

Water\Aqua\Eau,Vp/VaCopolymer, Isobutane,Propane,PEG-40HydrogenatedCastorOil, 75 HydrolyzedSoyProtein,WheatAminoAcids,Hydrolyzed AmaranthProtein,SalixNigra(Willow)BarkExtract,PCA, Panthenol,Arginine,AsparticAcid,Glycine,Alanine,Serine, Valine,Isoleucine,Threonine,Proline,Histidine,Phenylalanine, Polyquaternium-4,Polyquaternium-11,Acrylates Copolymer,DecylGlucoside,PEG-12Dimethicone, Oleth-20,StearylAlcohol,Laureth-23,CetrimoniumBromide, SodiumPCA,SodiumLactate,ButyleneGlycol, Fragrance(Parfum),Citral,Linalool,BenzylBenzoate,Citronellol, Coumarin,HexylCinnamal,ButylphenylMethylpropional, Limonene,AminomethylPropanol,Phenoxyethanol-
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
Vyvarujte se zasažení očí. V opačném případě řádně vlasy oplachujte 15 minut studenou vodou.

Pokyny k použití: Nádoba pod tlakem. Chraňte před sluncem. Nerozprašujte na oheň či jakékoliv rozžhavené těleso. Udržujte z dosahu ohně, všech zdrojů jisker či tepla, všech elektrických přístrojů v provozu. Nekuřte. Po využití nádobu nepropichujte ani nespalujte. Nevystavujte produkt teplotám převyšujícím 50°C (120°F). Udržujte z dosahu dětí. Nevdechujte výpary. Používejte pouze na řádně větraných místech. V případě požití se okamžitě obraťte na lékaře a předložte mu obal. Dodržujte návod k použití.

Recenze zákazníků