Invisi Foaming Tan Water - Samoopalovací voda - VITA LIBERATA
 

VITA LIBERATA

Invisi Foaming Tan Water
Samoopalovací voda

  • Exkluzivně

Invisi samoopalovací voda je čirá opalovací voda bez zanechávání skvrn, poskytuje přirozeně vypadající výsledek opálení, který se vyvíjí v průběhu 4-8 hodin a trvá až 7 dní. Tato organická ...

Více informací
TO DO
Medium Dark 200 ml
  • Exkluzivně
790,00Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
  • Složení
Invisi samoopalovací voda je čirá opalovací voda bez zanechávání skvrn, poskytuje přirozeně vypadající výsledek opálení, který se vyvíjí v průběhu 4-8 hodin a trvá až 7 dní. Tato organická samoopalovací voda je vhodná pro použití na obličej a tělo.

Naneste na čistou a exfoliovanou pokožku. Před aplikací nepoužívejte hydratační sprchový krém. Pro maximální rovnoměrné opálení nanášejte přípravek pomocí aplikační rukavice a krouživých pohybů. Nechte přípravek působit po dobu 4-8 hodin a po uplynutí této doby se osprchujte. Tento proces opakujte ještě 2 krát pro dlouhotrvající výsledek opálení.

Aloe Barbadensis Leaf Juice (1), Dihydroxyacetone(3), Glycerin(1), Decyl Glucoside, Saccharide Isomerate(3), Cucumis Melo (Melon) Fruit Extract(2), Hyaluronic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract(2), Ginkgo Biloba Leaf Extract(1), Punica Granatum (Pomegranate) Extract(1), Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Extract(1), Hydrolysed Silk (Soie), Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Extract(1), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid.

(1)Organic / Organique

,

(1)Natural Origin / Origine Naturelle

,

(3)Ecocert

Certifikované organické a přírodní extrakty s účinky proti stárnutí, na zlepšení kvality pokožky a podporu přirozeného opálení.
Ekologicky certifikovaná opalovací látka DHA.
Odor Remove ™ Technology, zaručuje aplikaci bez nepříjemného zápachu.
Flash Dry ™ pro okamžité suché výsledky.
Neotírá se a nezanechává skvrny.

Recenze zákazníků