KORRES CITRUS Active Sports Olej na opalování SPF20 - KORRES
 

KORRES

KORRES CITRUS Active Sports Olej na opalování SPF20

  • slevy

Olej na opalování se střední sluneční ochranou založený na antioxidačních vlastnostech citrusů dodává pokožce svěží a hebký pocit. Vitamín E hydratuje, vyživuje pokožku, která si zároveň díky ...

Více informací
TO DO
200 ml
  • slevy
379,00Kč 590,00Kč
Vyprodáno
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
  • Více informací

Olej na opalování se střední sluneční ochranou založený na antioxidačních vlastnostech citrusů dodává pokožce svěží a hebký pocit.
Vitamín E hydratuje, vyživuje pokožku, která si zároveň díky přidanému mrkvovém oleji a olejům z vlašského, kokosového ořechu uchovává bronzový odstín po delší dobu. Nemastná, průsvitná a rychle se vstřebávající textura je také důvodem, proč je tento olej ideálním produktem pro všechny milovníky sportu.

Ideální ochrana během všech sportovních aktivit
Bez silikonů
Textura, která osvěžuje, tonizuje a hydratuje pokožku
Dovoluje kůži dýchat
Zvyšuje přirozenou obranyschopnost
Ochrana proti širokému spektru UVA/UVB
Ochrana proti photo-ageingu
Lehká, rychle se vstřebávající textura
Unisex vůně
Nekomedogenní
Vodě i potu odolná

Neobsahuje parabeny, minerální oleje, silikon, propylen glykol, Ethanolamin.

Nová opalovací linie CITRUS SPORT byla speciálně navržena pro aktivní pobyt na slunci. Formule opalovacího krému zaručuje odolnost proti vodě i potu. Speciální složení zásadně doplněné o antioxidační vlastnosti citrusů, extrakty z řeřichy a sóji poskytuje pleti širokospektrální ochranu proti UVA, UVB záření a brání pleť před předčasným stárnutím.


Během prvních dnů na slunci používejte opalovací přípravky s vyšším ochranným faktorem. Pro dosažení požadované úrovně ochrany proti slunečnímu záření musí být přípravek aplikován v množství 2mg/cm2. To u průměrného dospělého člověka obnáší přibližně ⅓ čajové lžičky na obličej a krk a zhruba 6 čajových lžiček na zbytek těla. Zaměřte se na důkladnou aplikaci přípravku po celém těle. Podle provedených výzkumů je často opomíjeným místem oční okolí, nebo oblast za ušima. V zimním období je vlivem odraženého UV záření od sněhové pokrývky ohrožena spálením nejčastěji brada, oblast pod špičkou nosu nebo za ušima.
Přípravek by měl být aplikován alespoň 30 minut před tím, než bude pokožka vystavena slunečnímu záření.


Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
Chránit se proti slunci je celoroční nezbytností, v létě i zimě je pokožka vystavena nebezpečnému UV záření. V 75 % případů dochází k poškození kůže při zcela běžných činnostech, jako je třeba jízda autem, chůze.
Doporučujeme používat opalovací krémy s vysokým ochranným faktorem SPF a UVA, které zároveň obsahují formule bohaté na antioxidační a hydratující složky, které podporují účinky ochrany a bojují proti viditelným příznakům stárnutí pokožky.
Citrusová linie opalovacích krémů se vyznačuje odolností proti vodě i potu. Je třeba však zdůraznit, že voděodolný přípravek chrání před slunečním zářením při pobytu ve vodě, avšak po koupání je třeba olej znovu nanést, protože pobytem ve vodě klesají ochranné vlastnosti. Pro zachování ochranné vrstvy opakujte tedy aplikaci oleje v pravidelných intervalech, obzvláště po pocení, koupání a osušení ručníkem. I přes použití opalovacích přípravků nezůstávejte dlouho na slunci. Nadměrný pobyt na slunci může způsobit závažné zdravotní problémy.

Recenze zákazníků