Iluminage Precise Touch - Semi-permanentní epilátor pro domácí použití - ILLUMINAGE
 

ILLUMINAGE

Iluminage Precise Touch
Semi-permanentní epilátor pro domácí použití

  • speciální nabídka
  • Exkluzivně

Iluminage Precise Touch je přístroj pro polopermanentní domácí epilaci využívající patentovanou technologii k odstranění nežádoucích chloupků na všech typech pleti. Je tvarovaný pro optimální použití ...

Více informací
TO DO
Iluminage Precise Touch
  • speciální nabídka
  • Exkluzivně
2 990Kč 6 890Kč
DODÁNÍ ZDARMA NAD 1000 KČ
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Pokyny k použití
  • Složení
Iluminage Precise Touch je přístroj pro polopermanentní domácí epilaci využívající patentovanou technologii k odstranění nežádoucích chloupků na všech typech pleti.

Je tvarovaný pro optimální použití v oblasti nad horním rtem, v oblasti třísel a plavek.

Přístroj Precise Touch má 150 000 výbojů, které vám umožní ošetřit oblast celého těla.

Jak ho používat ?
1.Připravte vaši pokožku tím, že odstraníte chloupky v oblasti, jejíž ošetření plánujete, a to oholením, nebo epilací voskem. Pro světlé chloupky doporučujeme epilaci voskem.
2.Zapněte přístroj Iluminage Precise Touch .
3.Vyberte si požadovaný výkon přístroje stiskem tlačítka: Slabý/Střední/Silný.
4.Přístroj jemně aplikujte na malé přesně vymezené oblasti jako je obličej, třísla, nebo oblast bikini.
5.Pomalu přístrojem projíždějte po větších zónách, jakými jsou nohy nebo paže. Podrobnější informace získáte v uživatelském manuálu.

Přístroj Iluminage Precise Touche používejte na požadovaná místa jednou týdně, abyste dosáhli 7 ošetření za období 6 týdnů. Po 7 týdnech používejte přístroj pro dodatečnou úpravu některých míst podle vašich potřeb.
- Nepoužívejte přístroj, pokud trpíte epilepsií, záchvaty vyvolávanými světlem nebo chronickými migrénami.
- Nepoužívejte přístroj, pokud máte voperovaný jakýkoli aktivní impantát, například kardiostimulátor, přístroj na regulaci inkontinence, inzulinovou pumpu apod. Použití Precise Touch nebylo testováno na osobách s aktivními implantáty, jeho účinek tudíž není v tomto případě znám.
- Nepoužívejte v uších, na prsních bradavkách nebo na jiných intimních partiích. V těchto místech může být pokožka citlivější a použití přístroje může způsobit vážná poranění.
- Přístroj nepoužívejte na lidský obličej, čelisti nebo zátylek. Použití přístroje Iluminage Precise Touch může v těchto místech způsobit poškození pokožky;
- UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Iluminage Precise Touch nesmí být používán osobami mladšími 18 let. Použití přístroje Iluminage Precise Touch na dětech nebo dětmi nebylo zkoumáno a mohlo by způsobit vážná poranění.

Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků