Cheek and Eye Lift kit - Hydrogelové náplasti pro oblast tváří a okolí očí - DR.JART+
 

DR.JART+

Cheek and Eye Lift kit
Hydrogelové náplasti pro oblast tváří a okolí očí

  • Exkluzivně

Sada dvou samostatně balených hydrogelových náplastí pro zmírnění vzhledu jemných linek, především okolo tváří a v okolí očí, pro pocit vypnuté a zpevněné pleti za pouhých 30 minut. Dermask Spot Jet ...

Více informací
TO DO
Maska
  • Exkluzivně
290Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Složení
Sada dvou samostatně balených hydrogelových náplastí pro zmírnění vzhledu jemných linek, především okolo tváří a v okolí očí, pro pocit vypnuté a zpevněné pleti za pouhých 30 minut.

Dermask Spot Jet Cheek & Eye Lift™ od značky Dr. Jart je navržena tak, aby obnovovala jiskru mladistvého pohledu v okolí očí a oblasti tváří, které se také říká „jablíčka“, vylepšením vzhledu vrásek a jemných linek.

Hydrogelová náplast s volufilinovými body pomáhá vypnout a zpevnit vzhled povadlé pleti, zatímco body na náplasti aplikují akupresuru, která podporuje přirozenou cirkulaci a podporuje šíření koncentrovaných účinných látek.
Volufilin je exkluzivní a synergická složka derivovaná z rostlinných výtažků.
Je známá schopností viditelně vyplnit a zhutnit pleť pro hladší vzhled pleti bez vrásek.
Kolagen podporuje klesající hladinu přírodního kolagenu a adenosin zachovává zdravou a přirozenou buněčnou aktivitu v pleti, čímž podporuje strukturální vypnutí a zpevnění pleti.
Aqua, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Agar, Dipropylene Glycol, Polyacrylic Acid, Cetyl Ethylhexanoate, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Tartaric Acid, PolySorbate 80, Niacinamide, Hydrogenated Polyisobutene, Adenosine, Aluminum Glycinate, Butylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Anemarrhena Asphodeloides Root Extract, Tocopherol
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků