Premium Purifying O2 Bubble Pore Pack - Pleťová čisticí maska - CAOLION
 

CAOLION

Premium Purifying O2 Bubble Pore Pack
Pleťová čisticí maska

  • speciální nabídka
  • Exkluzivně

Pleťová čistící maska Premium Purifying O2 Bubble Pore Pack pomáhá k odstranění nečistot a ucpaných pórů díky působení O2 bublin. Díky inovativnímu a hravému složení pleťové masky Premium Purifying ...

Více informací
TO DO
50 g
  • speciální nabídka
  • Exkluzivně
399Kč 690Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
Pleťová čistící maska Premium Purifying O2 Bubble Pore Pack pomáhá k odstranění nečistot a ucpaných pórů díky působení O2 bublin.

Díky inovativnímu a hravému složení pleťové masky Premium Purifying O2 Bubble Pore Pack se po nanesení masky vytvoří na Vaší pleti mikro-bublinky kyslíku, které aktivují činnost odstraňování nečistot usazených v pórech.

Pleťová maska Premium Purifying O2 Bubble Pore Pack obsahuje aktivní uhlí a extrakty z uklidňujících a hydratačních rostlin, jako jsou Gingko biloba a japonská meruňka.
Vhodná i pro citlivou pokožku.

Naneste malé množství na celý obličej a jemně masírujte po dobu 1-2 minut.
Jakmile se Vám na pleti vytvoří bublinky, nechte působit 5-10 minut.
Poté prvotní masáž obličeje zopakujte.
Opláchněte teplou vodou.

Aqua(Water);Cyclopentasiloxane;MethylPerfluorobutylEther;MethylPerfluoroisobutylEther;CetylEthylhexanoate;Cyclohexasiloxane;ButyleneGlycol;Glycerin;Caprylic/CapricTriglyceride;SodiumMyristoylGlutamate;CetearylAlcohol;Polysorbate60;GlycerylStearateSe;JuglansRegia(Walnut)ShellPowder;AvenaSativa(Oat)KernelMeal;Dimethicone;PalmiticAcid;Betaine;CharcoalPowder;Panthenol;Trideceth-6;Peg/Ppg-18/18Dimethicone;SodiumPolyacrylate;SorbitanStearate;Phenoxyethanol;Peg-100Stearate;GlycerylStearate;C12-16Alcohols;Chlorphenesin;HydrogenatedLecithin;HyaluronicAcid;GlycyrrhizaGlabra(Licorice)RootExtract;PortulacaOleraceaExtract;RhusSemialataGallExtract;PrunusMumeFruitExtract;GinkgoBilobaLeafExtract;DisodiumEdtaSloženíproduktusemůželišit,prosímevždyzkontrolujtesloženínaobaluproduktu
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků