Detoxifying Black Cleanser - Čisticí přípravek na pleť v cestovní velikosti - BOSCIA
 

BOSCIA

Detoxifying Black Cleanser
Čisticí přípravek na pleť v cestovní velikosti

  • speciální nabídka
  • Exkluzivně

Oblíbený produkt značky Boscia nyní i v cestovním balení! Tento výjimečný čisticí přípravek s hřejivým efektem uvolňuje póry, odstraňuje make-up, detoxikuje a čistí pleť, zlepšuje její strukturu a ...

Více informací
TO DO
50 ml
  • speciální nabídka
  • Exkluzivně
129,00Kč 260,00Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Složení
Oblíbený produkt značky Boscia nyní i v cestovním balení! 
Tento výjimečný čisticí přípravek s hřejivým efektem uvolňuje póry, odstraňuje make-up, detoxikuje a čistí pleť, zlepšuje její strukturu a poskytuje jedinečné rozjasňující výsledky. Detoxifying Black Cleanser zanechává pleť hladkou, rozjasněnou a čistou. 


Obsažené černé uhlí a vitamín C (ve formě citronové kůry) prohřívají pleť pro lepší otevření pórů, odstranění nečistot a nadbytečného mazu, který je odpovědný za nedokonalosti pleti. 
Výtažek z listů artyčoku okamžitě a dlouhodobě stahuje póry, zvyšuje elasticitu pleti a působí i proti vzniku nadměrné pigmentace. 
Vitamín C přispívá k rozjasnění pleti, kyselina glykolová díky antioxidačním vlastnostem čistí a chrání pleť, zjemňuje její strukturu, odstraňuje pigmentové skvrny a bojuje proti stárnutí pleti. 

Pleť je pružnější, sjednocená a rozjasněná.

Glycereth-26,Glycerin,SodiumCocoylGlutamate,SodiumLauroylGlutamate,PEG-120MethylGlucoseDioleate,Polysorbate20,ButyleneGlycol,Water/Aqua/Eau,GlycyrrhizaGlabra(Licorice)RootExtract,GlycolicAcid,CharcoalPowder,AscorbylGlucoside,PelargoniumGraveolensFlowerOil,GlucosylHesperidin,SimmondsiaChinensis(Jojoba)SeedExtract,EpilobiumAngustifoliumFlower/Leaf/StemExtract,Ceteth-25,Oleth-10,CitrusParadisi(Grapefruit)SeedExtract,XanthanGum,CynaraScolymus(Artichoke)LeafExtract.Složeníproduktusemůželišit,prosímevždyzkontrolujtesloženínaobaluproduktu
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Doplňte svůj rituál krásy

Objevte další produkty z řady

Recenze zákazníků