CAN'T SLEEP KIT - Duo proti stresu a nespavosti - THIS WORKS
 

THIS WORKS

CAN'T SLEEP KIT
Duo proti stresu a nespavosti

  • speciální nabídka
  • Exkluzivně

Dvojice produktů v mini balení pro dny bez stresu a noci plné regenerace. Tato zklidňující roll-on směs vám pomůže snáze dýchat a uklidní vaše smysly tím, že redukuje stres v průběhu dne a podporuje ...

Více informací
TO DO
Sprej + roll-on
  • speciální nabídka
  • Exkluzivně
189,00Kč 290,00Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
  • Více informací

Dvojice produktů v mini balení pro dny bez stresu a noci plné regenerace.

Tato zklidňující roll-on směs vám pomůže snáze dýchat a uklidní vaše smysly tím, že redukuje stres v průběhu dne a podporuje spánek.
Když je vůně uvolněna do vzduchu vlivem tepla vašich pulzních bodů, pomáhá osvěžit a zklidnit vaše smysly díky skvělé aromaterapeutické kombinaci osvěžujícího eukalyptu s povzbuzujícími vlastnostmi, které pomáhají bojovat proti fyzické i psychické únavě.
Esenciální olej z kadidla napomáhá fyzické i psychické relaxaci a levandulový olej pomáhá bojovat proti hypertenzi, nervovému vypětí a nespavostí.

Charakteristická vůně spreje Deep Sleep Pillow Spray je složena ze 100% přírodních esenciálních olejů.
Jeho zklidňující a tišící vůně v sobě kombinuje uvolňující účinky levandule, známé svou schopností uvolňovat napětí a působit proti nespavosti díky svěžím jemně květinovým tónům, s účinky divokého heřmánku, jehož hluboce zklidňující vůně pomáhá tělu i příliš aktivní mysli zrelaxovat.
Vetiver, nazývaný také „olej pokoje“, pak pomáhá redukovat stres, zklidnit smysly a navodit pocit rovnováhy.

Nádherná pleť začíná u kvalitního nočního spánku, protože právě v jeho průběhu se pleť regeneruje a zbavuje toxinů.
Naše vynikající aromaterapeutické směsi mají schopnost podpořit a zlepšit kvalitu spánku a jsou přirozeným způsobem, jak se v noci kvalitně vyspat.
Po probuzení se budete cítit i vypadat svěže.Deep Sleep Pillow Spray: Před spaním nastříkejte sprej na polštář či povlečení.
Stress less roll-on: Naneste na svá zápěstí a pulzní body, hluboce dýchejte a relaxujte.

Deep Sleep PillowSpray: Aqua (Water/ Eau), Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic acid, Ethylhexylgycerin, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Pogostemon (Patchouli) cablin oil, Vetiveria zizanoides (Vetivert) root oil, Cinnamomum camphora (Ho wood) leaf oil, Chamomilla Recutita (Blue Chamomile) oil, Geraniol(1), Citronellol(1), Limonene(1), Linalool(1).

(1)Naturally occurring in essential oils.Stress Check Roll On: Ethylhexyl stearate, Eucalyptus globulus leaf oil, Lavandula angustifolia (Lavender) oil, Boswellia carterii oil, Cinnamomum camphora (Camphor) leaf oil, Linalool(1),Limonene(1), Geraniol(1), Coumarin(1).

(1)Naturally occurring in essential oils.


Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
Krásná pleť začíná kvalitním nočním spánkem, neboť noc je obdobím fyzického a mentálního odpočinku, který umožňuje vaší pleti regenerovat se tím, že tvoří nové buňky, jež nahrazují ty staré, eliminuje škodlivé toxiny a umožňuje pleti, aby se regenerovala.
Když je váš spánek narušen, ovlivní to tento proces.

Proto představujeme koncepci spánku coby prvního kroku v kosmetické péči o pleť.
Jsme si vědomi toho, že v dnešním světě je kvalitní noční spánek občas nedostupný, a tak jsme vyvinuli a budeme dál rozšiřovat řadu Deep Sleep.

Doplňte svůj rituál krásy

Objevte další produkty z řady

Recenze zákazníků