Diorskin Mineral Nude Bronze - Pudrový bronzer - DIOR
 
01 - Soft Terra

DIOR

Diorskin Mineral Nude Bronze
Pudrový bronzer

Limitovaná edice Diorskin Mineral Nude Bronze Wild Earth, uložená do stříbrného pouzdra, se nyní pyšní motivem ručně tepané mědi. Pudr se zlatými minerály zachycuje světlo a zesiluje opálený vzhled ...

Více informací
TO DO
01 - Soft Terra
1 310Kč
DODÁNÍ ZDARMA NAD 1000 KČ
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
TO DO
02 - Warm Terra
1 310Kč
DODÁNÍ ZDARMA NAD 1000 KČ
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Složení

Limitovaná edice Diorskin Mineral Nude Bronze Wild Earth, uložená do stříbrného pouzdra, se nyní pyšní motivem ručně tepané mědi. Pudr se zlatými minerály zachycuje světlo a zesiluje opálený vzhled pleti. Ohřívá barvu pleti pro dosažení jedinečného*, zářivého a přirozeného efektu opálené pleti.

*Od Diora.

Pro vytvoření "nahého líčení" vyvinul Dior Healthy Glow Bronzing Powder, aby pleti dodal zdravý, prozářený vzhled. Jeho složení, obohacené o minerály, nabízí jedinečný* efekt: pleti dodává přirozeně opálený a prozářený vzhled. Tento bronzující pudr obsahuje zlaté nebo růžové minerály, sloužící k zachycení světla a vytvoření velmi přirozeného projasněného vzhledu.

*Od Diora.

Diorskin Mineral Nude Bronze je obohacen o zlaté minerály, zachycuje světlo a zkrášluje efekty slunce na pleti. Dodává pleti opálený vzhled s unikátním, přirozeným a prozářeným efektem, budete vypadat přirozeně opálená. Diorskin Mineral Nude Bronze je odhalen v novém jemnějším a lehčím obalu. Aktivní složení ochraňuje pleť od vnějších částic a nečistot, je obohacen o vitamíny a minerály a umožňuje pleti dýchat.

Bronzer je dostupný ve dvou zářivých odstínech a intenzitách pro různé tóny pleti.Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Doplňte svůj look

Recenze zákazníků