Kabuki Brush - Kabuki štětec - DIOR BACKSTAGE
 

DIOR BACKSTAGE

Kabuki Brush
Kabuki štětec

  • Exkluzivně

Dior Backstage představuje vysunovací kabuki štětec Kabuki Brush N° 17, který je určen pro dokonalou a jednoduchou aplikaci líčení a čerpá inspiraci ze zákulisí Dior módních přehlídek. Je to ideální ...

Více informací
TO DO
N°17
  • Exkluzivně
1 350Kč
DODÁNÍ ZDARMA NAD 1000 KČ
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Rady pro používání
  • Složení
  • Více informací
Dior Backstage představuje vysunovací kabuki štětec Kabuki Brush N° 17, který je určen pro dokonalou a jednoduchou aplikaci líčení a čerpá inspiraci ze zákulisí Dior módních přehlídek. Je to ideální nástroj pro aplikaci bronzujících pudrů.

Tento lehce přenosný a vysoce praktický hranatý formát štětce aplikuje pudr pro přirozený prozářený vzhled. Jeho kulatý tvar a hustá vlákna aplikují ideální množství bronzujících pigmentů a mísí je s pletí pro jemný a sluncem políbený vzhled.

Neuvěřitelně jemná a přírodní vlákna přinášejí bezchybnou aplikaci pro dokonale sjednocenou barvu a přirozený zdravý opálený vzhled.

1. Aplikujte pudr na obličej. Při aplikaci bronzujícího pudru pro přirozený zdravý opálený vzhled vytvořte tvar číslice 3: začněte u spánků, pokračujte směrem dolů k lícním kostem a pak podél čelisti.
2. Pro sluncem políbený vzhled aplikujte pudr na oblasti obličeje, které nejvíce přitahují slunce (čelo, lícní kosti, hřbet nosu a střed brady).


Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.
Doporučené textury: Sypké nebo kompaktní pudry a bronzující pudry.
Pro náležitou hygienu je třeba pravidelně čistit štětec pomocí Dior Brush Cleanser.

Recenze zákazníků