Repetto
Repetto

Repetto
Elegance je vše
Saténová stuha ovázaná kolem kotníku. Tělo vznášející se ve vzduchu popírající všechny fyzikální zákony. Ohromující mrazení třepotajícího tylu. Absolutní ladnost, která vás udeří přímo do srdce. Již více než 65 let se Repetto nechává inspirovat výjimečnými ženami, které denně dosahují téměř nemožného. Baletky, které popírají zemskou přitažlivost, i zázračně nadané děti plné naděje, ti všichni inspirují sny mladých dívek, stejně jako podněcují touhu po dokonalosti u těch starších.
Repetto se rozhodlo otevřít v jeho historii novou kapitolu, takovou, která respektuje hodnoty. Dnes uvádí na trh svou první vůni.
Repetto nyní vytvořilo svoji vlastní vůni s elegantní aurou, jako baletka předvádějící arabesku s něžnou sebejistotou, tyčící své tělo do vzduchu jako baletka Carlotta. Repetto vyzvalo Oliviera Polgeho, aby vytvořil vzorec vůně. „Snažil jsem se dosáhnout efektu ručního šití kombinováním výběru luxusních a původních surových ingrediencí. Pižmově prášková růže, skutečná podstata ženskosti. Je to vybroušené složení, pro které mi bylo potěšením použít esenci růže a vanilky.“ Dominantní složkou vůně je růže, ovíjející pokožku jako saténová stuha. Rytmická choreografie otevírající optimistické akordy hrušky a třešňových květů. Rovněž poznáme vzácnou esenci růže pojící se s květy pomerančovníku. Okouzlující květinové srdce, které se přiklání k pudrovému základu stejně jako tanečnice do náručí svého partnera. Přechází ve smyslné spojení vanilky a hřejivé ambry k vytvoření absolutní rovnováhy. Výsledkem je něžná, jemná a rafinovaná vůně.