Příběh jménem Sephora

Jedinečná koncepce

Když Dominique Mandonnaud otevřel v roce 1969 svou první parfumerii, byly parfémy a kosmetické produkty skryté za prodejními pulty, kde je prodavači až příliš žárlivě střežili. Signál byl jasný. Kupujte, aniž jste vyzkoušeli! Mandonnaud vnesl do způsobu prodeje kosmetiky revoluci. Kosmetické produkty přenesl zpoza pultu do prostoru celé prodejny. Dal tak zákaznicím svobodu pohybovat se po prodejně, vyzkoušet produkty, dotýkat se jich, přivonět si k nim a svobodně je objevovat.

Nápad ve správný čas

Byl to odvážný nápad. A také úspěšný. Model Sephora zcela změnil maloobchodní prodej kosmetiky. Když dnes vstoupíte do jakékoli prodejny Sephora, ponoříte se do smyslného, vzrušujícího a zábavného světa. Staromódní konzultanti už jsou dávno pryč, nahradily je poradci pro krásu, kteří poskytují rady a nápady. Vzniklo tak jedinečné prostředí pro experimenty a objevování. Místo pro nalézání vaší vlastní jedinečné krásy.

S+

Vlastní značka Sephora S+ ztělesňuje veškerou odvahu, kreativitu a excelenci naší značky. Přelomové produkty, které jsou stejně dostupné jako vzrušující, které jsou stejně smyslné jako špičkové. Například řada 365 odstínů rtěnek - pro každou náladu, pro každé přání jeden odstín. Produkty řady S+ vás vybízejí k hravosti!

Sephora v číslech:

  • 17 000 nabízených produktů
  • 6 milionů návštěvníků za rok ve vlajkové prodejně na pařížských Champs-Elysées (to je víc, než na Eiffelově věži!)
  • kolem 300 prodejen ve Francii a 2 000 na celém světě
  • 30 000 zaměstnanců, z toho 4 000 ve Francii

Prodejny Sephora, které jsou od roku 1997 součástí prestižní rodiny LVMH, dnes najdeme po celé Evropě, stejně jako v Severní a Jižní Americe, na Blízkém Východě a v Asii. A v rychlém tempu nepolevujeme. Například s naší vlastní značkou S+, která je díky své kvalitě a originalitě nejprodávanější značkou Sephora. Nebo s našimi internetovými stránkami www.sephora.com, které jsou vedoucími kosmetickými stránkami na trhu. Ať jde o jakoukoli inovaci, naši konkurenti mají vždy co dohánět!

Krásná budoucnost

Klademe si otázky a denně se zlepšujeme. Díky naší odvaze získáváme neustále nové dovednosti a dobýváme nové trhy. Inspirujeme úchvatnými a jedinečnými projekty ve spolupráci s módními návrháři. Zákaznicím přinášíme také chytré služby přímo v prodejnách (nehtové bary, možnost úpravy obočí). A pak je zde také náš jedinečný věrnostní program.

Sephora se rozrůstá rychlým tempem. Ale původní myšlenka zůstává. Poskytovat našim zákazníkům jedinečný zážitek z nakupování: místo pro objevování, smyslnost, zábavu a odborný přístup. Příslib vzrušení kdykoli a pro každého.