Saint & Sinner + Mini Tattoo Liner - Set mini parfémů a očních linek - KAT VON D BEAUTY
 

KAT VON D BEAUTY

Saint & Sinner + Mini Tattoo Liner
Set mini parfémů a očních linek

  • speciální nabídka
  • Exkluzivně

Tento set obsahuje trio legendárních produktů, které si získaly srdce všech příznivců kosmetiky napříč celým světem. Objevte nejoblíbenější produkty od Kat Von D Beauty – parfémy Saint a Sinner v ...

Více informací
TO DO
Saint (5 ml) + Sinner (5 ml) + Mini Tattoo Liner (0,2 ml)
  • speciální nabídka
  • Exkluzivně
359Kč 680Kč
Dočasně
nedostupné
Upozornění na dostupnost
  • Popis
  • Složení
Tento set obsahuje trio legendárních produktů, které si získaly srdce všech příznivců kosmetiky napříč celým světem. Objevte nejoblíbenější produkty od Kat Von D Beauty – parfémy Saint a Sinner v rozkošném cestovním provedení a tekuté oční linky Tattoo Liner.

Vstupte do světa vnitřního rozporu s vůněmi Saint a Sinner. Zamilujte se do Saint – něžné a zasněné vůně s tóny jasmínového květu, vanilky a santalového dřeva. Rozjeďte to se Sinner – mocnou a kořenitou vůní s tóny jasmínu, pomerančového květu, mandarinky, pačuli a pižma. Tyto vůně se mohou navíc mohou kombinovat!

Tattoo liner jsou intenzivně pigmentované voděodolné oční linky od Kat Von D Beauty, které vydrží celý den perfektní jako byste je čerstvě nalíčila.
Aplikační štěteček očních linek Tattoo Liner obsahuje 325 vlásků pro vykreslení tenkých i silnějších linek.
Sinner:
AlcoholDenat.,Parfum/Fragrance,Aqua/Water/Eau,EthylhexylMethoxycinnamate,ButylMethoxydibenzoylmethane,EthylhexylSalicylate,CitricAcid,Triethanolamine,BenzylAlcohol,BenzylBenzoate,BenzylSalicylate,CinnamylAlcohol,Citronellol,Geraniol,HexylCinnamal,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool.
Saint:
AlcoholDenat.,Parfum/Fragrance,Aqua/Water/Eau,EthylhexylMethoxycinnamate,ButylMethoxydibenzoylmethane,EthylhexylSalicylate,CitricAcid,Triethanolamine,Alpha-IsomethylIonone,Geraniol,Hydroxycitronellal,Limonene,Linalool.
TrooperBlack:
Aqua/Water/Eau,AmmoniumStyrene/AcrylatesCopolymer,ButyleneGlycol,Alcohol,Beheneth-30,Phenoxyethanol,Acrylates/OctylacrylamideCopolymer,Methylparaben,Polyglyceryl-3DisiloxaneDimethicone,Propylparaben,SodiumHydroxide,DisodiumEdta,Black2(Ci77266)(Nano).Složeníproduktusemůželišit,prosímevždyzkontrolujtesloženínaobaluproduktu
Složení produktu se může lišit, prosíme vždy zkontrolujte složení na obalu produktu.

Recenze zákazníků